Слово Просвіти №44. Анонс.

Ми зробили все, аби вийшло в світ 44 число всеукраїнського культорологічного тижневика "Слово Просвіти"- газета вже в дорозі, завтра буде у читачів. Це число особливе: ми вітаємо Вас, дорогі друзі, з Днем української писемності та мови, який, за ініціативи просвітян, став державним святом, відзначається 9 листопада, на Нестора Літописця.

Так, це "Просвіта" добилася, аби День Крут і День української писемності були гідно вписані в 
національний календар. А Ви, мої друзі і автори, робите все для того, аби наш тижневик ставав все цікавішим. Дякую Вам, Василь ЧебаникНаталя Дзюбенко-МейсОльга ЯворськаГеоргій Григорович Лук'янчукВасиль ОвсієнкоГалина Пагутяк, Дмитро Павличко, Іван Заєць, Олесь Дяк, Юрій Щербак, Світлана КороненкоІван ЮщукСергій ПіддубнийДмитро КреміньІрина Фаріон, Ігор Галущак, Едуард Овчаренко, Валентина Кузик, Богдан Залізняк, Олексій Неживий, Інна ГончарНадія Кир'ян! Читати цих людей-письменників, політиків, журналістів завжди цікаво, їх слово не знає стандартів, воно вчасне і високе.

Про що пишуть? Про те, на що не заплющиш очі. Про тих, кого не забули й пам'ятаємо. Про цінності непроминущі: Мову і Писемність, якими возвеличується наш дух.

Любов Голота,
головний редактор газети "Слово Просвіти"