Руслана Якобінчук — автобіографія

Руслана Якобінчук – Заслужена артистка України, співачка Національної філармонії України, Лауреат Міжнародних конкурсів (меццо-сопрано), Лауреат Міжнародного конкурсу «Мистецтво ХХІ століття».

Народилася у м. Рівне. Закінчила Київську державну консерваторію імені П.І. Чайковського (клас професора Лариси Остапенко).

Я вдячна долі, що потрапила у клас Лариси Іванівни. Лариса Остапенко у свій час подарувала мені збірник своїх улюблених творів, який підписала так: «Руслано, хотілося б, щоб мої сподівання на ваше місце в мистецтві з часом виправдались». А ще мені казала, що я є її продовженням у філармонії.

Ви знаєте, мені з нею було легко… Навіть дехто із колег казав, що я дуже схожа на Ларису Остапенко: як по тембру голосу, так і зовні. І тут нічого дивного нема, бо ми стільки років були разом. Я ж займалась з Ларисою Іванівною і після закінчення консерваторії. Вона мене запрошувала до себе і ми продовжували працювати і над голосом, і над репертуаром.

Брала участь у фестивалі імені О. Білаша «Два кольори», вечорах і концертах пам’яті композиторів Платона Майбороди та Миколи Лисенка.

Виступаю з Національним заслуженим академічним симфонічним оркестром України, Академічним симфонічним оркестром Національної філармонії України, Національним академічним оркестром народних інструментів України, Академічним оркестром народної та популярної музики Національної радіокомпанії України під орудою диригентів Володимира Сіренка, Миколи Дядюри, Віктора Гуцала, Святослава Литвиненка.