Слово Просвіти №48. Анонс.

Першого грудня, минає 25 років від нашого Референдуму про незалежність України та перших президентських виборів.
Логічно, що 48-е число тижневика "Слова Просвіти" відкриваємо кореспонденцією Петра Антоненка про цю подію. Цікаві цифри, які подає й аналізує чернігівський журналіст. Скажімо, 57 відсотків севастопольців проголосували за Незалежну. Або про те, як в Україні "приживалася" посада глави держави і як її сприймає електорат з кожним наступним Президентом.

26 листопада минуло, але Геноцид варто вивчати не лише цього дня. Виставки, книжки, наукові дослідження про голодомори та Майдан на розвороті "Події, факти, коментарі".
Сергій Жижко, Сергій Борщевський, Дмитро ПилипчукГалина Пагутяк наче розчина в цьому числі газети -_"гарячі теми " з-під їхнього пера не черствіють і не вистигають. Принагідно хочу подякувати за безкорисливу і талановиту підтримку газети. З Вами вона сильніша!
Автори - наша опора й сила, і кожне ім'я, яке з'являється на шпальтах газети - не випадкове. Марія Мельник, член НСЖУ, мешкає в Мурованих Курилівцях на Вінниччині, але її нариси про земляків не є маргінальними історіями. Впевнена, що й цього разу її присутність у розділі "Доля на тлі історії" не залишить Вас байдужими.
Центральний розворот 48-го числа "СП" віддаємо письменникам, які пишуть для дітей і чиї імена відомі маленьким читачам. Йдеться про нові книжки поетів Григорія Фальковича, Тетяна МайдановичОксана Шалак. Батьки та дідусі з бабусями вже завтра можуть прочитати своїм рідняткам їхні вірші.
Професор Сидір Кіраль, побувавши на відкритті родинного музею, розмірковує про "довгий шлях на Київ" Івана Франка .Така от "Подія року".
Мария Вишневская розповідає про місяць культурних подій, які Буковина присвятила лицареві української пісні Назарію Яремчуку .
Ще один буковинець, директор музею В.Івасюка, поет Мирослав Лазарук у рубриці "Поетичний автограф" представляє свої вірші з майбутньої книжки "Покуття". 
Чи знають любителі мариністики, що Чайка Дніпрова -авторка маленьких шедеврів, гідних світових антологій? 
Чи побували читачі-кияни на дивовижному сольному концерті в палаці "Україна" під назвою "Сни Роксолани"? Сьогодні в "Абетці відомих імен"- народна артистка Ольга Чуприніна, солістка світового рівня. 
Чому з репертуару Херсонського театру імені М.Куліша виселено його драматургію , а з назви цього культурного закладу вилучено означення "український"? Про це в гострій статті Василь Піддубняк.
Сьогодні завершуємо "Рік Івана Багряного" - рубрику, присвячену цьому видатному письменнику вели послідовно, супроводжуючи її конкурсом та вирішенням організаційних справ щодо спорудження пам'ятника в Охтирці за активної участі представника Фонду Багряного, письменника Олександра Шугая.
Нагадую, що 8 грудня вийде наступне число газети, присвячене 148 -ійрічниці "Просвіти". І ми запрошуємо причетних до Товариства долучитися до його творення.

Емейл редакції: slovo_prosvity@ukr.net
Будьмо разом!

Любов Голота,
головний редактор газети "Слово Просвіти"

ДолученняРозмір
13920029_1229776097054499_573400279025374318_o_0_0.jpg32.38 КБ