Люблю життя. Вступне слово до збірки - Петро Таланчук

У Видавничо-друкарському комплексі Університету «Україна» наприкінці 2016 року побачила світ збірка творів випускників Університету «Україна» «Люблю життя!».

Організаторами проекту є Імідж-центр Університету «Україна» та літературна студія «Горлиця» за підтримки Університету «Україна».

До видання увійшли твори Геннадія ГОРОВОГО, Лілії ЗАВОЙСЬКОЇ, Альони ЗАГРЕБЕЛЬНОЇ, Анни КРЮКОВОЇ, Світлани ПАТРИ, Світлани ПРОНІНОЇ, Оксани РАДУШИНСЬКОЇ, Олександра ЧОРНОГО.

Пропонуємо ознайомитися із творами, що увійшли до збірки.

Петро ТАЛАНЧУК

Вступне слово

У збірці «Люблю життя!» представлено поезію і художню прозу обдарова них випускників Університету «Україна»: Геннадія Горового, Лілії Завойської, Альони Загребельної, Анни Крюкової, Світлани Патри, Світлани Проніної, Оксани Радушинської, Олександра Чорного.

Таку назву збірки взято із однойменного вірша Світлани Патри тому, що ці діти демонструють потужну жагу до життя, до творчості, до пошуку і постійного розвитку. Попри порушення зору чи слуху, опорно-рухового  апарату чи наслідків захворювання на ДЦП тощо, і Геннадій, і Лілія, і Альона, і Анна, і обидві Світлани, і Оксана, і Сашко, — усі вони здобули вищу освіту, стали членами Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, лауреатами престижних літературних премій, премій за благодійну діяльність; ведуть актив ну громадську діяльність, працюють.

Саме їхня активна життєва позиція є тим камертоном, за яким варто вибудовувати життя кожної людини, особливо тепер, коли наша Україна потребує творчої, завзятої і патріотично налаштованої молоді.