Дайджест новин від Спілки жінок міста Києва

23 квітня 2017 року члени спілки жінок м. Києва разом з дітьми та онуками (всього 20 чоловік) прийняли участь у заході "Відзначення в Україні 500-річчя Реформації", який проходив у Київському палаці дітей та юнацтва. Після цікавих ігор та концертів, діти отримали подарунки.

24 квітня 2017 року в музеї "Шоколадний будиночок" відбулась виставка художніх творів декоративно-прикладного мистецтва членів творчого об'єднання "Світлина" Галини Дюговської та Володимира Балабердіна.

25 квітня 2017 року в Київському Центрі по роботі з жінками (вул. Мельникова 20) активісти Спілки Жінок м.Києва, товариства "Червоного Хреста" м. Києва  та представники інших жіночих організацій зустрілися зі спостерігачами Організації з Безпеки та Співробітництва в Європі (ОБСЄ). Більше 650 спостерігачів з 44 країн працюють по всій Україні. Після розповіді про становище на сході та сучасну гендерну політику в Україні спостерігачі ОБСЄ відповіли на цікаві запитання і пропозиції учасників зустрічі.

27 квітня 2017 року Федерація жінок за мир у всьому миру провела міжнародну конференцію "Роль жінок у 21 столітті" в Центральному Будинку офіцерів Збройних сил України. Під час конференції виступила голова правління федерації жінок країни Тетяна Коцеба та президент Федерації жінок Японії Моріко Хорі. У 9-ти номінаціях "Жінка Року" було проведено нагородження жінок.