«Декілька слів про душу» — концертна програма DUO ZIKR і театру «Голос Вогню»

11 червня • 19:30 •  Греко-католицький кафедральний собор • Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 5 (станція метро «Лівобережна»)

11 червня 2017 року DUO ZIKR (Ольга Ткаченко та Ігор Силін), а також Театр вокальних імпровізацій «Голос Вогню» презентують свою нову концертну програму «Декілька слів про душу»!

«Імпровізаційна форма виконання дає нам свободу пошуку нових засобів музичної виразності, допомагає глибоко відчути і яскраво передати образи, що народжуються в душі, і разом зі слухачем зануритися у простір музики. Назва концерту — «Декілька слів про душу» — говорить сама за себе. Це спроба доторкнутися до найінтимніших переживань людини, тема яких ніколи не втратить свою актуальність - життя, сяйво прозріння, радість, вічність і піднесення духу!», — учасники Театру «Голос Вогню».

Ольга Ткаченко та Ігор Силін (DUO ZIKR) — творці нового музичного напрямку «Free voice». Це особливий стиль вокальної імпровізації, при якому тіло є інструментом творення звуку, а завдяки тілесним резонаторам та вібраціям створюється специфічний і унікальний тембр. У своїй творчості Ольга та Ігор поєднали такі вокальні техніки, як: суфійський зікр, камерний і народний вокал, тибетська мантрова вокальна техніка, тувинський горловий спів, православне радіння і класичний вокал. Zikr (у перекладі з арабської) — розмова з богом, «мистецтво таємного і відвертого».

DUO ZIKR існує вже 25 років. Їхні концерти з успіхом проходили в США, Ізраїлі, Франції, Італії, Словаччині, Чехії, Росії, Україні, Гонконгу, Австралії та інших країнах.

«Голос Вогню» — театр вокальних імпровізацій, секстет випускників Національної музичної академії імені П.І.Чайковського, Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського та Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. Учасники Театру «Голос Вогню» є учнями Duo Zikr і з 2005-го року працюють у техніці «Free voice». За час творчої діяльності Театр поставив музичну  виставу «Возлюби» за мотивами творів Лесі Українки, виступав з симфонічним оркестром та провів понад півсотні концертів в Україні та за кордоном. Виступи проводяться як а капела, так і з інструментальним супроводом.

Замовлення запрошень: +380 (67) 409-78-13; +380 (50) 918-62-84.

Склад учасників:

DUO ZIKR

  • Ольга Ткаченко
  • Ігор Силін

Голос Вогню

  • В'ячеслав Рубель (бас)
  • Павло Москаленко (тенор)
  • Роман Мамонтов (тенор)
  • Роман Мороз (баритон)
  • Сергій Пономарчук (бас)
  • Олексій Фіщук (баритон)

Художній керівник - Ольга Ткаченко (солістка DUO ZIKR)

Хормейстер - В'ячеслав Рубель (екс-соліст "MAN SOUND")

Хормейстер - Павло Москаленко (екс-соліст "JazzexBand")

Стежте за новинами: