THE MAUNT. Acoustic Stories

8 червня • 20:00 • Дім «Майстер Клас» • Київ, вул. Богдана Хмельницького, 57-б

Дім «Майстер Клас» (вул. Богдана Хмельницького, 57б) запрошує 8 червня на акустичний концерт київського рок-гурту THE MAUNT.  Цією подією ми закриваємо весняний сезон проекту Acoustic Stories.

Гурт THE MAUNT сформований у 2013-му році вокалістом Алексом Форстом, який до початку 2015-го року існував виключно як студійний проект.

Поєднуючи у своїй творчості впливи різних стилів, гурт створює сучасну еклектичну альтернативну музику із психоделічними й електронними мотивами та вкрапленнями інді.

Релізи THE MAUNT відрізняються характерним атмосферним, насиченим, космічним звучанням. Музиканти знаходяться у постійному пошуку нових ідей та форм.

На особливу увагу заслуговують англомовні тексти пісень, натхненням для яких, як би це просто не звучало, слугують відносини людини з оточуючим світом та іншими людьми, пошук себе самого та роздуми про плин часу.

Лідер гурту Алекс Форст також є автором електронного проекту TRANSCRIPT (soundcloud.com/transcript_ua), створеного як музикальний супровід показів та презентацій fashion-бренду PRZHONSKAYA (його спільного проекту з дизайнером Оленою Пржонською), де він експериментує із незвичним матеріалом – звуками пустелі, шумом урбанізованих просторів – та намагається відтворити музику неживих предметів.

Повністю занурившись у наелектризоване потужне звучання, THE MAUNT все ж не забувають і про акустичний формат. Після двох відео та чотирьох треків з акустичних live-сесій, записаних ще у березні 2015 року, учасників гурту не полишало бажання створити й презентувати повноцінну акустичну програму. Як це буде, ви почуєте 8 червня в Домі МК (вул. Богдана Хмельницького, 57Б). Музиканти обіцяють, що буде затишно та камерно. Початок о 20:00.

Сучасний склад гурту:

  • Алекс Форст - вокал, гітари
  • Євген Крутоголов – бас-гітара
  • Артем Сидоренко – ударні
  • Борис Кузьменко - клавішні

ВАРТІСТЬ ВХІДНОГО КВИТКА – 150 ГРН

КВИТКИ МОЖНА ПРИДБАТИ ЗА ГОДИНУ ДО ПОЧАТКУ КОНЦЕРТУ

Довідки за телефоном – 044 594 10 63

За час свого існування гурт випустив два EP:

"Restart" EP (2016) - soundcloud.com/themaunt/sets/restart_ep

"THE MAUNT" EP (2015) - soundcloud.com/themaunt/sets/ep2015

і декілька відеоробіт:

Brand New World (Acoustic) - youtube.com/watch?v=ETa5ggy7g8s&t=3s

7 Days - youtube.com/watch?v=L7K2fCcrkbY

live-відео Restart (Nothing is Real) - youtube.com/watch?v=abnxrw2_cCY

акустичний live Waterfall - youtube.com/watch?v=1M_zLHUyYm4

та інші..

У грудні 2015 року гурт зіграв свій дебютний сольний концерт у Києві - https://youtu.be/MnVCy3fiaks.

Офіційні ресурси THE MAUNT: