Галина Буділова (Теличук) — біографія

Галина Буділова (Теличук) (народилася 17 січня 1990 в Києві) — дитяча письменниця та поетка, журналістка, перекладачка. Мама двох синів – Леоніда та Лук'яна. Саме материнство підштовхнуло письменницю до творчої реалізації, але не лише це є натхненням для дівчини. Працюючи журналістом багато років, спілкувалася із багатьма цікавими особистостями, і їхні історії та палаючі очі завжди займали вогонь і в її душі.

У 2013 отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Переклад» Київського національного лінгвістичного університету. 

Фіналістка конкурсу позитивних історій «Одного разу в аптеці» Аптечної професійної асоціації 2017 року та переможниця конкурсу нарисів «Моя київська родина», який проводила Спілка жінок міста Києва з нагоди Міжнародного дня сім'ї 2017 року. Авторка книги «Дуже ДУЖЕ зла книжка», яка отримала премію «Книга року»-2019 серед книг для найменших читачів на Черкаському книжковому фестивалі Chebookfest-2019.

Наразі Галина Буділова є авторкою книг:

  1. «Таємне життя Святого Миколая»
  2. «Великодні пригоди»
  3. «На добраніч, Сонечко!»
  4. «Хто вкрав у Зебри смужки?»
  5. «Дуже ДУЖЕ зла книжка»
  6. «Дуже ДУЖЕ страшна книжка»
  7. «Королівна Мартуся та її горщик»
  8. «Козачок Микитка та його горщик»
  9. «Пригоди біпчиків: Леон не хоче йти до садочка»
  10. «Робі та Злюка в Короні»

Книжка-розмальовка «Робі та Злюка в Короні» стала першою книжкою про коронавірус для дітей в Україні та увійшла у п’ятірку книжок про пандемію по всьому світу.

«Мої діти – це моє щастя і натхнення. Зростаючи, вони дають мені купу тем для книжок. Вважаю, що в мене є місія – уважно спостерігати за моїми дітьми і робити життя інших матусь трошки легшим та веселішим.»

Оновлено 18 квітня 2020