Галина Буділова (Теличук) — біографія

Галина Буділова (Теличук) (народилася 17 січня 1990 в Києві) — журналіст, перекладач, поетеса. У 2013 отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Переклад» Київського національного лінгвістичного університету. 

Ще в студентські роки почала робити художні переклади та писати сама, переважно це були тексти музичних творів та вірші, але справжнім поштовхом до творчої реалізації стало народження сина Леоніда. Однак материнство – це не єдине джерело натхнення для дівчини. Працюючи журналістом, спілкувалася із багатьма цікавими особистостями, і їхні історії та палаючі очі завжди займали вогонь і в її душі.

Фіналістка конкурсу позитивних історій «Одного разу в аптеці» Аптечної професійної асоціації 2017 року та переможниця конкурсу нарисів «Моя київська родина», який проводила Спілка жінок міста Києва з нагоди Міжнародного дня сім'ї 2017 року.

«Мій син – це моє щастя і натхнення, а також стимул ставати кожного дня кращою версією себе. А герої моїх інтерв’ю – це найбільша мотивація: кожного разу після спілкування із талановитою людиною хочеться літати, творити і діяти!»