Уляна Білик — автобіографія

Уляна Білик – автор і виконавець власних пісень. Закінчую магістратуру ТНПУ ім. В.Гнатюка. Працюю в галузі естрадної музики. Лауреат всеукраїнських конкурсів.

Народилася 1 серпня 1980 року в місті Зборів Тернопільської області в родині вчителів музики. Українка, громадянка України.

З вересня 1986 року до липня 1997 року навчалась у Зборівській середній школі №1, де одержала атестат про середню освіту. За час навчання у школі виявляла активність, була головою учнівського самоврядування.

З 1988 по 1995 навчалася у Зборівській музичній школі по класу фортепіано.

У 1997 році після успішної участі у першому обласному конкурсі дитячої композиторської творчості, де виборола III місце у середній групі, вступила на музично-педагогічний факультет Тернопільського державного педагогічного інституту.

З 1999 — концертмейстер Зборівської ДМШ. За час роботи у музичній школі відповідала за діяльність дитячої філармонії. У 2001-му отримала подяку. З 1999-го по 2001-й виконувала обов'язки голови районного клубу творчої молоді «Стожари».

У 2003 році брала участь у Всеукраїнському турі Міжнародного телевізійного музичного фестивалю «Шелляле» у Сімферополі.

Постійна учасниця творчих звітів колективів художньої самодіяльності Зборівщини з 2000 року.

Безпосередня учасниця Революції Гідності з її перших днів. Пройшла Київський, Тернопільський і Зборівський Майдани.

Активна учасниця і співзасновниця ГО «Голос Зборівського Майдану», яке офіційно зареєстроване 9 березня 2014 року.

На даний момент є членом Громадської ради, яка була утворена при Зборівській РДА. Два роки входжу до складу комітету при Зборівській міській раді з організації святкування Дня міста.

1-2 серпня 2015 року за участь у ХУІ-му Всеукраїнському фестивалі лемківської культури «Дзвони Лемківщини» отримала подяку.

23 серпня 2015 року брала участь у Братерській ході, що відбулася у Тернополі на знак об'єднання всіх політичних і громадських організацій заради спільної перемоги. Була удостоєна честі нести центральними вулицями Тернополя тридцятиметрове полотно державного прапора разом з іншими учасниками пішої ходи під час Всеукраїнського фестивалю «Фольк-фест».

22 серпня 2015 року брала участь як автор-виконавець патріотичних пісень у фестивалі «Українці, єднаймося!», організованому благодійним фондом «Пелюстка надії» для допомоги НДСЛ «Охматдит».

Делегат 13-го з'їзду партії Батьківщина, що пройшов у Києві 12 вересня 2015 року. Була незалежним спостерігачем на одній з дільниць Зборова під час парламентських виборів 2014 року. 

Насьогодні навчаюся на IV курсі Тернопільського педагогічного університету імені В.Гнатюка на факультеті мистецтв, де здобуваю спеціальність «мистецтвознавець».