Фестиваль "Воля Громади" знову запрошує до участі (ВІДЕО)

Лист-запрошення до участі:

у ІІІ Фестивалі “ Воля Громади «Червона Доріжка Гідності»

Дата: 24 серпня 2017 року.

Місце: Літня сцена «Хрещатий Яр» біля Арки дружби народів.

Програма: 
12-00 – Відкриття Фестивалю. Вступне слово організаторів.
Територія вільного спілкування – вільний мікрофон, розповідь-презентація громадських організацій та ініціатив, проведення майстер-класів, творчих виступів.

15-00 – Церемонія Вшанування громадських діячів та активістів – Червона Доріжка Гідності – Воля Громади.

18:00 – Творчі виступи, затишне спілкування.

20:00 – Закриття Фестивалю.

Справжнє щастя людина відчуває тоді, коли вона ділиться зі світом своїм особливим Світлом через талант, здібності, знання, віру, душевність, Любов тощо.
Третій рік поспіль Громадська спілка «Воля Громади» 24 серпня організовує Фестиваль «Червона доріжка Гідності», метою якого є об’єднання небайдужих людей, справжніх патріотів, громадських, волонтерських ініціатив, що прагнуть гармонії та щастя на своїй землі.
Червона доріжка Гідності – найпочесніший шлях визнання і вшанування справжніх духовних лідерів нації – доріжка, що вкрита соломою з посипаними на ній червоними пелюстками троянд.
Символ Фестивалю – темно-червона троянда – уособлення видатної та вшанованої людини, вільної, гідної, незалежної, що здатна захищати найвищі людські цінності.
Ми прагнемо поширити інформацію щодо діяльності учасників і вшанувати громадських діячів, волонтерів, які своїми самовідданими вчинками надихають інших. Це ті люди або громадські об’єднання, які своїми діями, самим своїм життям довели, що для змін, навіть докорінних, не обов’язково чекати допомоги зі сторони. Вони осяяні небайдужістю та вірою, патріотизмом та Любов’ю до рідної землі.
Запрошуємо вас взяти участь у Фестивалі, заповнивши заявку (до 20.08.2017 року) на виступ у певній номінації (опис номінацій додається): tiny.cc/vgfest
На Фестивалі ви можете розповісти про вашу організацію, ініціативу – показати презентацію, провести майстер-клас на території вільного спілкування тощо.
Просимо також допомогти нам у розповсюдженні інформації про Фестиваль, а також запропонувати до участі відомих вам волонтерів та громадських діячів, гідних такої відзнаки.
З повагою, 
Президент ГС «Воля Громади» Д.В. Рутковський
Червень, 2017 року

Додаток
НОМІНАЦІЇ ФЕСТИВАЛЮ «ВОЛЯ ГРОМАДИ»: ЧЕРВОНА ДОРІЖКА ГІДНОСТІ

Воїн Світла
Людина, яка стоїть на захисті ідей Гідності, Свободи та Любові, якими вона керується у своєму житті. Внутрішній Вогонь такої людини здатен підняти її до такого рівня Величі Душі, який дає могутню Силу, що долає страх, байдужість та малодушність. Ця людина здатна запалювати інших своїм прикладом нескореності та боротьби.

Берегиня
Жінка-Мати, Жінка-Сестра, Жінка-Дружина, Жінка-Донька. Жінка, яка завдяки наповненості любов'ю, природній потребі віддавати, турбуватися, обігрівати, оберігати життя, яке вона приносить у світ, силою своєї Молитви створює Покров-Оберіг Життя.

Квітка-душа
Людина-уособлення найкращих якостей рідної землі - сили і жертовності, самовідданості і щирості, глибини душевного співчуття і тепла. Допомога такої Людини підтримує, захищає і надихає. Людина - Квітка українського Народу.

Натхнення Майдану
На творчості таких людей тримався Дух Майдану і дотепер живиться силою їх таланту, що втілюється в різних видах мистецтва. Що б не робила така людина: писала вірші або прозу, співала, створювала музику або малювала тощо - її життєва енергія вирує, руйнуючи стереотипи, витісняючи старий рабський світогляд Новим, що ґрунтується на Гідності, Свободі та Любові.

Неопалима Купина
Люди, яких не зламали життєві випробування, і вони, не зважаючи на втрати та біль, зберегли в своєму серці бажання жити, Віру у Світло і Любов. Являючи собою яскравий приклад незламності Духу, вони допомагають іншим не втратити Віру в себе та людей.

Легенди громадського Руху
Громадські діячі та організації, що починали свій шлях разом з молодою незалежною Україною і до сьогодні є зірками громадського Руху, які осяюють дорогу новим ініціативам та організаціям.

Команда «Згуртовані мрією»
Громадська організація або ініціатива, що об'єднала близьких по духу людей навколо спільної Ідеї-Мрії та стала Родиною однодумців. Це люди, які здатні самоорганізовуватись та плідно працювати разом.

Вартові Затишку Землі 
Люди, що піклуються про Землю як про Спільний єдиний для всіх людей Дім, і роблять це за покликом власного серця. Вони відчувають важливість відновлення зв’язку Людини із Землею як Колискою Життя.

Так це було минулого року: