Авторська лекція-екскурсія «Вниз сходами, що ведуть вгору» та майстер-клас зі створення картини на склі

24 та 25 серпня 2017 • 14:00-16:00 • Музей Івана Гончара  (Лаврська, 19) 

24 та 25 серпня Музей Івана Гончара запрошує на авторську лекцію-екскурсію «Вниз сходами, що ведуть вгору» та майстер-клас із розпису на склі від куратора проекту «З янголом у човні», старшого наукового співробітника Музею та художника Володимира Рака.

Головним лейтмотивом лекції стане український ренесанс. Говоритимуть про особливості розвитку української народної культури та образ людини в мистецтві ХХ століття, базові цінності народної естетики, пластичну мову та її зміст.

Лекція та майстер-клас відбудуться в святковій атмосфері ярмарку народного мистецтва з нагоди святкування річниці Незалежності України. Відвідування лекції за вхідним квитком до музею.

Вартість майстер-класу – 100 грн. (у ціну включені всі необхідні матеріали).

Участі у майстер-класі за попередню реєстрацією – goo.gl/3J5Hkw

Вхід на ярмарок безкоштовний.

Довідка:

Анастасія Рак – заслужений майстер народної творчості України, лауреат премії ім. Катерини Білокур. Її картинами на склі захоплюються в Німеччині, Канаді, Бразилії, Уругваї. Французи називають її «українським Матісом», а наші мистецтвознавці ставлять роботи Анастасії Рак в один ряд з полотнами Марії Приймаченко.

Виставка «З янголом у човні» – це неповторний, унікальний живопис на склі, це роботи, що відновили втрачену традицію та стали національним надбанням. Виставка триватиме до 10 вересня 2017 року.