Лариса Забара — автобіографія

Я, Забара Лариса Василівна, народилася 28 березня 1967 року, мешканка Чернігова. Одружена. Закінчила з відзнакою Східно-сибірську Національну Академію освіти за спеціальністю «музика». Працюю у Чернігівській музичній школі № 1 імені Стефана Вільконського викладачем по класу «синтезатор – мистецтво естради» та концертмейстером. Стаж педагогічної роботи – 25 років.

Мої творчі інтереси мають широкий спектр діяльності, це - аранжування джазових і сучасних композицій, складання фортепіанної і вокальної музики, обробка українських, російських та інших народних пісень, а також концертна діяльність в якості соліста і концертмейстера.

Мої учні є лауреатами багатьох Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів, а також постійними учасниками як шкільних так і міських концертів. Вони брали участь у благодійних акціях-концертах «Діти-дітям». 

В 2016 році я написала декілька пісень та романсів на вірші чернігівських поетів Петра Зуба та Світлани Камишної, з останньою мене зв'язує не тільки творчий дует, але і міцна дружба.

В цьому ж році була опублікована моя пісня «Любити Україну» на слова Олеся Лупія у музичному альманасі «Октава» міжнародного видавництва «Склянка Часу * Zeitglas» (Канів, 2016).

27 квітня 2017 року в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбувся мій творчий вечір-концерт у рамках творчого проекту «Музичні прем’єри сезону. Композитор - Лариса Забара». Концерт можна подивитись  на моєму каналі на YouTube.

Моя сторінка у Facebook - https://www.facebook.com/profile.php?id=100017598728710