«Розлучена та… не засмучена!» — марафон цікавих історій

Дорогі шанувальниці порталу!

З метою сказати тому, хто цього потребує, своє слово підтримки, портал «Жінка-УКРАЇНКА» розпочинає марафон історій на тему «Розлучена та… не засмучена!» в рамках акції «Лікуємося словом».

Сумна офіційна статистика говорить про те, що на сьогодні в Україні більше ніж половина громадян, що перебувають у шлюбі, розлучаються. Причини різні. Одна з них – насилля в родині. Хоча ж сімя, навпаки, повинна бути для кожного, захистом і оберегом. Та маємо те, що маємо.

Ситуація тривожна. Адже криза в сімї поглиблюється і поширюється на наступні покоління. Але коли терпіти нема сил, жінка повинна рятувати від біди себе і своїх дітей.

Одним це вдається. Вони, розлучаючись з чоловіками-тиранами, вдало будують нові стосунки, кар'єру, уникаючи помилок минулого. Інші страждають від безвиході, боячись того, що далі може бути ще гірше, або їм нема де подітися і таке інше. Часом просто не вистачає мудрої поради, доброго слова, життєвих прикладів того, що нестерпне життя у шлюбі після розлучення ще може бути щасливим.

Якщо у когось є цікаві, повчальні історії на цю тему із власного життєвого досвіду, чи близьких людей – надсилайте їх у вигляді коротких оповідань чи звичайних розповідей на адресу tanyacherep@mail.ua, діліться своїми жіночими рецептами щастя.

Сподіваємося, Ваші щирі сповіді комусь таки стануть в нагоді.