Священики УГКЦ встановили польову каплицю на Майдані

3 грудня на Майдані чергують греко-католицькі священики. Відучора, після встановлення польової каплички, отці Київської Архиєпархії, перебувають на площі біля стелли, де 29 листопада відбулося жорстоке побиття студентів та молоді.

Протоієрей Ігор Онишкевич, декан київський, щодня координує священиків.“Ми встановили цей намет-каплицю саме на площі біля стелли, як пам’ять про ту криваву бійню, яка сталася 29 листопада вночі”, – каже о. Ігор Онишкевич.

Отець дбає про побут священиків та з помічниками прикріплює хрест на вході до намету.

За цей час священики з парафії на Аскольдовій Могилі, монастиря св. Василія Великого, з Патріаршого собору, парафії св. Миколи Доброго на Подолі по декілька годин перебували на Майдані, де благословляли людей, спільно з ними молилися за добру долю для українського народу на головній сцені та приватно.

Уже від 5 грудня на площу прибуде о. Михайло Димид, котрий біля каплички молитиметься літургію вночі, а вдень чергуватиме разом зі священиками Київської Архиєпархії.

Нагадаємо, згідно з закликом Блаженнішого Святослава, усі храми УГКЦ у Києві відкриті для потребуючих і у них проводиться безперервна молитва. “Молитва і діла милосердя – це ті дві заповіді любові, що їх ми сьогодні повинні сповнити, щоб Господь Бог подарував нам мирне розв’язання цієї непростої ситуації, в якій перебуває зараз наша Україна”, – каже Блаженніший Святослав.

http://kyivsobor.ugcc.org.ua