«Fashion of Diplomacy» популяризує Україну в світі

Проект «Fashion of Diplomacy» був заснований 1 грудня 2016р., з метою популяризації України в світі. В грудні стартував Інтернет портал, на базі якого була сформована концепція проекту, та сформована міжнародна база розсилки видання. В червні 2017 Інтернет портал доповнився друкованим засобом масової інформації "Міжнародний дипломатичний журнал «Fashion of Diplomacy».

Програмні цілі та тематична спрямованість видання – висвітлення зовнішньополітичної діяльності українських відомст та іноземних представництв на території України. Доступне та оперативне інформування про найважливіші події, здобутки та прагнення нашої держави. Викладання думок та позицій дипломатів, політиків, бізнесменів та громадських діячів про місце та значення України на міжнародній арені.

Наразі, міжнародний дипломатичний журнал «Fashion of Diplomacy» займає нішу популяризації України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі.

За цей час мережа розповсюдження журналу складає:

  • розсилка на 412 українських діаспор за кордоном;
  • розсилка до дипломатичних представництв України за кордоном;
  • розсилка друкованої версії журналу до дипломатичних представництв іноземних держав акредитованих в Україні;
  • наявність друкованої версії журналу в міжнародному аеропорту "Бориспіль" (VIP-зал, Бізнес-зали);
  • наявність друкованої версії журналу в рітейл мережах LyaSilpo та Мегамаркет з роздрібною вартістю 80,00 грн.

Додатково, редакцією видання організовуються міжнародні заходи на території України різного направлення, такі як:

  • "Міжнародний круглий стіл "Підсумки першої чверті століття незалежності", за участю Президента України 1991-1994 Леоніда Кравчука, очільників профільних міністерств, Надзвичайних і Повноважних Послів акредитованих в Україні, (на заході приймали участь 13 країн), представники Світового конгресу Українців, представники НАТО, ООН, ОБСЄ;
  • "Міжнародний благодійний вечір "Парад Націй",  за участю Президента України 2005-2010 Віктора Ющенко, Міністрів закордонних справ України 1991-2017, Надзвичайних і Повноважних Послів акредитованих в Україні, (на заході прийняли участь 21 країна), представників міжнародних неурядових організацій.
  • Міжнародний дипломатичний гольф турнір «DIPLOMATIC GOLF CUP 2018», за участю представників дипломатичного корпусу України, представників дипломатичного корпусу іноземних держав акредитованих в Україні, представників МЗС, представників бізнес еліти та мистецьких кіл. До заходу долучились 30 країн святу.

Організація подібних заходів дає можливість створенню унікального середовища для плідного спілкування між представниками дипломатичного корпусу, представниками української діаспори з різних країн, представниками політичних та ділових кіл, задля подальшого зміцнення та просування позитивного іміджу України в світі.

В подальшому редакцією «Fashion of Diplomacy», вищезгадані заходи, будуть проводитись щорічно.

В серпні місяці, на честь чергової річниці Незалежності України, буде проведено Міжнародний круглий стіл, присвячений нагальним питанням національної безпеки та міжнародного співробітництва. Основна тема круглого столу – переваги та виклики військово-політичного співробітництва країн ІНТЕРМАРІУМУ.

У листопаді буде проведено черговий благодійний захід «Парад націй 2018».  Цьогоріч, на заході будуть представлені 50 країн світу, які презентують свою історію, культуру та традиції.

Ми вважаємо, що популяризація України та просування її позитивного іміджу мають набути всезагального характеру в українському суспільстві і кожна людина має долучитись до такої шляхетної справи.