В Києві представили п'єсу за листами Олени Теліги

Вчора, 9 грудня в Києві, в театрі імені Заньковецької показали п'єсу "Або-Або" за спогадами Олени Теліги. Відвідувачі побачили історію з життя в сотнях листів, "перетворення сентиментальної Лєнночки в героїчну Жанну Д'Арк", повідомила УНН керівник прес-служби НАУД театру ім. М. Заньковецької Олеся Галканова.

"Або-Або" – це п'єса І. Павлюк і Н. Лісової за листами та спогадами Олени Теліги.

"Або...Або" - це пошук рішення, коротка мить цілого життя. Перед нами постає постать безкомпромісної жінки, для якої не існувало золотої середини. Перед очима пробігають спогади з дитинства, зустріч з коханим, оточення в еміграції, люди, що були поряд тощо. Кожний крок, кожне слово втілюють прагнення жінки бути на рідній землі, хоч це перебування може бути і не досить безпечним; бажання вірити в те, що можна відбудувати втрачений рай і жити в цьому безпечному і затишному місці. Ви побачите історію з життя в сотнях листів: "Перетворення сентиментальної Лєнночки в героїчну Жанну Д'Арк", - розповіла Олеся Галканова.

Художній керівник постановки – н. а. України, лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка Федір Стригун, режисер-постановник – Інна Павлюк, художник-постановник – Наталія Тарасенко, помічник режисера – Костянтин Шелест, фото – Тарас Валько. У головних ролях Наталія Лісова, Ярослав Кіргач, Ольга Бакус, Юрій Чеков, Мирослава Солук та Ігор Гаврилів.

http://www.day.kiev.ua