Серія Книг «Ігри Математики» від компанії Смарт Коала

«Ігри Математики» — це лінійка спеціалізованих інтерактивних книг для дітей для вивчення математики та англійської мови від компанії «Смарт Коала». Серія включає в себе 4 книги – «Ігри Математики» Сезон 1, «Ігри Математики» Сезон 2, «Ігри Математики» Сезон 3 та «Ігри Математики» Сезон 4. Книги розраховані на дітей віком від 3 до 12 років.  Кожен сезон різниться складністю завдань та інформаційним навантаженням.

Вміст усіх книг надрукований англійською мовою. Присутній аудіо переклад українською та російською мовами. Книгами можна користуватися як самостійно, так і в комплексі з Розумною Ручкою від компанії виробника. Завдяки новітній технології Розумна Ручка зчитує та відтворює інформацію зі сторінок книг людськими голосами та відкриває доступ до інформації, що закодована на аудіальному рівні.

Структура книг «Ігри Математики»

У книгах «Ігри Математики» (Сезон 1- 4)  використано дискусійну структуру вивчення матеріалу. Кожна сторінка – окремий урок з новою темою для навчання. Всі теми короткі та доступні для вивчення за 1 заняття. У верхній частині сторінки надруковано назву уроку та загальне питання для обговорення. Зазвичай обговорення стосується головного зображення, яке відображає тему уроку. Загальне запитання зазвичай супроводжуються 2-3 додатковими запитаннями у нижній частині сторінки.

Поряд з темою уроку нанесено консоль управління Розумною Ручкою. Завдяки спеціальним іконкам, учень може переключати мову Розумної Ручки, зіграти в інтерактивні ігри та пройти додаткові запитання за темою.

У книгах продумано і письмові заняття: написання цифр, математичних рівнянь, геометричних малюнків і т.д. Остання сторінка книги наповнена кольоровими стікерами, які використовуються на тих чи інших етапах роботи з книгами. Детальна інструкція використання описана в книзі.

Кожен сезон книги «Ігри Математики» місить понад 200 ігор, 400 завдань, 800 діалогів та близько 1000 англомовних слів для вивчення.

Функції книг «Ігри Математики»

  • Функція зміни мов
  • Функція ігор

Функція зміни мов

Усі сезони книги «Ігри Математики» озвучено трьома мовами – англійською, українською та російською. За замовчуванням Розумна Ручка відтворює наповнення книги англійською мовою.

На кожній сторінці книги нанесено спеціальну консоль управління, на якій знаходяться іконки для зміни мови. При дотиці Розумною Ручки до цих іконок, Ручка починає відтворювати інформацію з книг на обраній мові.

Функція ігор

До кожної теми у книзі «Ігри Математики» розроблено спеціальні запитання на розрахунки, математичну уважність та розвитку логічного мислення дитини.
Для того, щоб розпочати чи завершити функцію ігор, достатньо торкнутися Розумною Ручкою іконок «ігри», що нанесені на сторінках книг.
Ігри відтворюються у довільному порядку. Ручка задає серію запитань за темою. Ключі з відповідями знаходяться на головному зображенні до уроку. Учень обирає відповідь за допомогою дотику Ручкою.

«Так, Молодчина!», «Нам слід шукати пильніше!» - це далеко не всі реакції Розумної Ручки на ту чи іншу відповідь учня.

Характеристики

Рік випуску

2018

Кількість сезонів

4

Кількість сторінок

77

Розмір книги

21х28,5 см

Товщина сторінки

100 гр/м2

Товщина обкладинки

250 гр/м2

Папір

Художній, офсетний

Мова

Англійська, українська, російська

Тип

Дитяча література

Вид

Вивчення англійської мови та математики

Принцип роботи

Рекомендовано використовувати з Розумною Ручкою

Країна-розробник

Україна

Загальний огляд книги «Ігри Математики» Сезон 1

«Ігри Математики» Сезон 1 – перша книга із серії книг «Ігри Математики». Книга навчає рахувати та писати до 10, знаходити прості відповідності, пояснює базові геометричні фігури та просторові поняття. Книга містить 200 ігор, 400 завдань, близько 800 діалогів та понад 1000 слів англійської мови для вивчення.

Вік 3+

Загальний огляд книги «Ігри Математики» Сезон 2

«Ігри Математики» Сезон 2 – друга книга із серії книг «Ігри Математики». Книга навчає рахувати та писати до 20, вирішувати прості математичні задачі, класифікувати об’єкти, додавати та віднімати. Книга містить 200 ігор, 400 завдань, близько 800 діалогів та понад 1000 слів англійської мови для вивчення.

Вік 4+

Фото 5 http://smartkoala.com.ua/ua/product/7

Загальний огляд книги «Ігри Математики» Сезон 3

«Ігри Математики» Сезон 3 – третя книга із серії книг «Ігри Математики». Книга навчає рахувати та писати до 100, тренує додаванню та відніманню, пояснює питання об’єму  предметів та їхньої маси, розказує про місяці, дні, години, хвилини, учить порівнювати, класифікувати та співвідносити предмети. Книга містить 200 ігор, 400 завдань, близько 800 діалогів та понад 1000 слів англійської мови для вивчення.

Вік 5+

Загальний огляд книги «Ігри Математики» Сезон 4

«Ігри Математики» Сезон 4 – четверта книга із серії книг «Ігри Математики». Книга узагальнює інформацію із попередніх трьох сезонів та тренує пройдений матеріал у різноманітних завданнях на розрахунки та логіку. Закріпленню пройденого матеріалу сприяють різноплановість завдань, яскрава ілюстрація та практичність прикладів, що розглядаються.  Книга містить 200 ігор, 400 завдань, близько 800 діалогів та понад 1000 слів англійської мови для вивчення.

Вік 6+

При написанні матеріалу використані сторінки зі сторінок: