ВідеоЖара-2018: як це було

Два дня нестримного відео-відриву, 15 тисяч гостей, більше 300 блогерів і десятки тисяч Селфі. Все це - третій за рахунком фестиваль відеокультури «ВідеоЖара».

9 і 10 червня в Києві було дуже гаряче! А все тому, що арт-завод «плафторми» розривав найкрутіший блогерський фестиваль країни. Настільки крутий, що туди з'їхалися блогери не лише з усієї України, а й з Литви, Казахстану, Білорусі і навіть Великобританії!

- ВідеоЖара - це можливість для всіх блогерів і їх фанів розвіртуалитися - познайомитися, побачитися, нарешті, вживу, - каже СЕО AIR (інтернет-медіакомпанія, офіційний і сертифікований партнер YouTube, організатор фестивалю) Микола Рогінець. - Тільки уявіть: три роки тому на ВідеоЖару прийшло 6000 чоловік, а в цьому, за найскромнішими підрахунками, - мінімум 15 тисяч! Три роки фестивалю - і майже в три рази більше людей. В цьому році ми були не тільки в Києві, а й у Львові, Харкові, Одесі та Дніпрі. І далі - тільки більше.

Так, народу було дійсно багато. Здається, в ці вихідні на ВідеоЖару прийшли всі. Гості різного віку, початківці і вже відомі на весь світ блогери, зірки шоу-бізу. Ну, де ще можна зустріти Юлію Саніну (TheHardkiss) з чоловіком і дитиною, Олександра Педана, Дзідзьо і навіть самого вусатого співака України Павла Зіброва! Він, до речі, влаштував батл з блогером Андрієм Немодруком. Чи варто говорити, наскільки це було жарко?

- У своєму блозі Зібров жорстко пройшовсяпо-новому поколінню зірок-блогерів і назвав мене «недопародістом». Звичайно, я не залишився в боргу і назвав його в відповідному пості «Зібрембо»! - розповів Немодрук. - На ВідеоЖарі ми зустрілися віч-на-віч і влаштували справжній батл!

І це - тільки один із сотні батлів, які пройшли на сценах ВідеЖари-2018. Тільки уяви: будь-хто міг влаштувати баттл зі своїм кумиром-блогером! У геймерській зоні народ рубався в комп'ютерні, мобільні, віртуальні і навітьнастільні ігри. У спортивній - в пінг-понг і різні активні ігри.

А в цей час в сімейній і дитячій зоні стрибали на батутах, ставили круті хімічні досліди, малювали і, звичайно, знімали блоги! У б'юті-зоні проводили майстер-класи з мейкапу, зачісок, манікюру та фотопозуванню. І тут же «пиляли» круті фотки в фотозоні. У самій творій зоні можна було навчитися малювати і стати рок-зіркою, спробувавши себе в грі на барабанах, гітарі та співі. Додайте до цього сотні розіграшів і подарунків, виступи денс-команд і концерти «Антитіла», MamaRika, SonyaKay.

А скільки корисних тематичних лекцій прочитали за два дні! На всіх зонах і з усіх сцен за два дні виступили пара сотень блогерів. Стас Давидов, TheBrainDit, ОленаВенум, МаріСенн, LeeKei, Влад Папір, Катерина Бужинська ... І це ми навіть всіх «мільйонників» не перерахували! Хлопці ділилися досвідом, розповідали, як зняти круте відео, як знайти свою тему і фішку. Факт: після третьої ВідеоЖари блогерів в Україні стане щебільше!

І, наостанок, найкрутіша новина. Продаж квитків на ВідеоЖару-2019 вже стартувала! І прямо зараз вхід в блогерський рай - за акційною ціною. https://videozhara.com/tickets