Флеш-моби у торгово-розважальних центрах від «Віртуози фолку»

 ІІ Київ-етно-мюзик-фест «Віртуози фолку» готує нові сюрпризи шанувальникам української музики. Щоб привернути увагу глядачів до народної пісні та музичних інструментів, організатори фестивалю зважилися на сміливий експеримент: напередодні фестивалю у трьох найбільших торгово-розважальних центрах столиці відбудуться презентаційні концерти – флеш-моби лауреатів та почесних гостей минулорічного фестивалю.

«Нині дуже рідко можна почути справжню українську пісню в сучасних розважальних закладах. Зазвичай звучить попса, при цьому часто російська, крутяться кліпи. А ми хочемо пробудити генетичну пам’ять, хочемо, щоб люди почули фірмову українську музику, народну музику, нашу мелодику, щоб відчули, що це може бути якісна музика світового рівня. Віримо, що з часом такі концерти суперових українських музикантів у розважальних центрах стануть доброю традицією, і ми її започатковуємо», - говорить арт-директор фестивалю «Віртуози фолку» Олесь Журавчак.

Наразі із запланованих трьох концертів: два відбулися 11 листопада -  в «Каравані» на Оболоні та в «Дитячій планеті» в ТЦ «Універмаг «Україна», що навпроти цирку. А 17 листопада великий концерт відбудеться в ТРЦ «Lavina Mall» на Біличах.

У концертах 11 листопада взяли участь:

ТРЦ «Караван» (вул, Лугова, 12) –

Олена Кулик та ансамбль «Дніпро», тріо бандуристок «Краля» та гурт Folky Fanky;

ТЦ «Універмаг «Україна» (площа Перемоги, 3) –

дитячий ансамбль «Зернятко», фольклорний ансамбль «Кралиця» КНУКіМ (керівник Іван Сінельніков) та гурт TaRuta;

17 листопада, ТРЦ «Lavina Mall» (вул. Берковецька, 6Д) –

Іванка Червінська та гурт Gypsy Lyre, вокальний секстет ManSound, бандурист-віртуоз Георгій Матвіїв та Національний академічний оркестр народних інструментів під керівництвом Віктора Гуцала.

Також 11 листопада о 14.00 в ТРЦ «Караван» перед концертом проведено заключну прес-конференцію організаторів та гостей ІІ Київ-етно-мюзик-фесту «Віртуози фолку». На питання журналістів та глядачів відповідали:

  1. Олена Кулик, солістка ансамблю «Дніпро», автор ідеї та директор фестивалю,
  2. Любомир Матейко, скрипаль, виконавчий директор фестивалю
  3. Олесь Журавчак, сопілкар, арт-директор фестивалю,
  4. Людмила Капітонова, солістка гурту Folky Fanky, лауреата минулорічного фестивалю

Сам ІІ Київ-етно-мюзик-фест «Віртуози фолку» відбудеться в неділю, 18 листопада в «Українському домі» з 10 години. Вхід на фестивальні заходи – 100 грн. Квиток на всі фестивальні заходи включно із гала-концертом – від 200 грн.

Фестиваль прагне об’єднати всіх, хто у своїй творчості звертається до скарбів української народної музики («автентиків», «академістів», представників сучасних музичних напрямків), створивши широкий майданчик для спілкування, а також відкрити нові цікаві імена.

Для довідки:

Київ-етно-мюзік-фест «Віртуози фолку» було започатковано минулого року. Автор проекту – співачка, народна артистка України Олена Кулик. Організатор – Київський академічний ансамбль української музики «ДНІПРО». Партнер Фестивалю – ДП «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Фестиваль відбувається за підтримки Департаменту культури КМДА та Українського культурного фонду, сприяння Національної всеукраїнської музичної спілки, Національної спілки кобзарів України, Товариства зв'язків з українцями за межами України  «Україна-Світ»,  Національної Ради жінок України.

Інформаційні партнери фестивалю: Суспільне:UA, Еспресо TV, 5 канал, 8 канал, канал РАДА, радіо Країна FM, радіо Київ FM, радіо Отчизна, Главком, Gazeta.ua, Слово Просвіти, Вечірний Київ, Україна молода, Жінка-УКРАЇНКА, Рукотвори.

Детальнішу інформацію шукайте на сайті: http://dnipro-art.com.ua

Та на сторінці у Facebook  https://www.facebook.com/virtuozy.folku/

Прес-секретар фестивалю
Наталка Позняк-Хоменко ( т.096-14-000-89)