Відбудеться ІІ Київ-етно-мюзік-фест «Віртуози фолку» (прес-анонс)

18 листопада з 10:00 до 22:00 в «Українському домі» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться ІІ Київ-етно-мюзік-фест «Віртуози фолку»

Запрошуємо вас у неділю, 18 листопада, на урочисте відкриття ІІ Київ-етно-мюзік-фесту «Віртуози фолку» та ближче спілкування з організаторами фестивалю та його учасниками.

У програмі:

10.00 – початок роботи фестивальних локацій

12.00 - урочисте відкриття фестивалю (центральна зала)

12.30 – спільна прес-конференція організаторів фестивалю «Віртуози фолку» та учасників Музичного фентезі-шоу «Володарі Стихій» (медіа-центр «Українського дому»)

У прес-конференції візьмуть участь:

Олена Кулик, автор проекту та директор фестивалю, директор та солістка ансамблю «Дніпро»

Любомир Матейко, виконавчий директор фестивалю, художній керівник ансамблю «Дніпро»

Олесь Журавчак, арт-директор фестивалю, автор музичного проекту «Володарі Стихій»

Георгій Матвіїв (бандура), учасник проекту «Володарі Стихій»

Петро Сказків (цимбали), учасник проекту «Володарі Стихій»

Олександр Божик (скрипка), учасник проекту «Володарі Стихій»

Учасники проекту «Володарі стихій» познайомилися минулого року завдяки Фестивалю «Віртуози фолку», і це знайомство переросло у новий несподіваний формат, який до кінця року побачать глядачі у трьох містах: Києві, Івано-Франківську та Одесі. Перший концерт відбудеться одразу після фестивалю – 20 листопада в Одеській опері.

Необхідно додати, що і Фестиваль «Віртуози фолку», і Музичне фентезі-шоу «Володарі Стихій» здійснюються за підтримки Українського культурного фонду. Обидва проекти взяли участь у конкурсі культурно-мистецьких проектів національного партнерства та тримали високу оцінку експертної комісії.

Київ-етно-мюзік-фест «Віртуози фолку» було започатковано минулого року за підтримки Департаменту культури КМДА. Цього року «Віртуози фолку» крім Департаменту культури КМДА підтримав Український культурний фонд. Фестиваль проходить за сприяння Міністерства культури України, Національної всеукраїнської музичної спілки, Національної спілки кобзарів України, Товариства зв'язків з українцями за межами України  «Україна-Світ» тощо.

Організатор – Київський академічний ансамбль української музики «ДНІПРО». Партнер Фестивалю – ДП «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Запрошуємо усіх на потужне свято щирої української музики!

З питань акредитації на всі заходи звертайтесь до прес-секретаря фестивалю:

Наталка Позняк-Хоменко, (096) 14-000-89, (044) 254-52-67, etnofest2017@ukr.net

Детальніша інформація про фестиваль та організаторів: virtuozyfolku.com.ua, dnipro-art.ua

та у соцмережах: facebook.com/virtuozy.folku, youtube: https://bit.ly/2B4AdQU

 

Для довідки:

ІІ Київ-етно-мюзік-фест «Віртуози фолку» – це феєрія справдешньої української народної музики, пісні, культури. Сотні співаків, музикантів, які працюють у різних стилях, майстрів народної творчості, тих, хто знається на народних інструментах і сам їх виготовляє. Цікаві автентичні колективи, відомі гурти та виконавці, майстер-класи з народних ремесел та навчання грі на народних інструментах.   

Музичне фентезі-шоу «Володарі Стихій» – новий формат музичного шоу, інструментальний мюзикл. Це аудіовізуальна вистава, яка поєднує однією сюжетною лінією різні музичні жанри, але звичні для мюзиклу вокальні партії виконують не співаки, а чотири інструменталіста-віртуоза на традиційно-українських музичних інструментах: Георгій Матвіїв - бандура, Петро Сказків - цимбали, Олександр Божик - скрипка та Олесь Журавчак – етно-духові. Об’єм та різноманітність звучанню додають майже 40 етнічних інструментів Національного Академічного Оркестру Народних Інструментів України (НАОНІ) під керівництвом Віктора Гуцала. Особливу атмосферу дійства та його видовищність забезпечують вражаючі відеодекорції, які доповнюють кожний музичний твір додатковою реальністю у стилі фентезі.

Київський академічний ансамбль української музики «Дніпро» — професійний колектив, володар Гран-Прі багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, підпорядкований Департаменту культури КМДА. Колектив створений в 1995р. з метою збереження, розвитку та популяризації самобутньої української народної музики та пісні, піднесення їх на якісно новий професійний рівень. Художній керівник фестивалю – Любомир Матейко. 

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.

Інформаційні партнери фестивалю: Суспільне:UA, Еспресо TV, 5 канал, 8 канал, канал РАДА, радіо Країна FM, радіо Київ FM, радіо Отчизна, Главком, Gazeta.ua, Слово Просвіти, Вечірний Київ, Україна молода, Жінка-УКРАЇНКА, Рукотвори.