Лілія Кобільник — біографія

Лілія Іонівна Кобільник (народилась 3 березня 1952 року в Стрию Львівської області) — педагог, український хоровий диригент, композитор, виконавець у жанрі авторської пісні.

Закінчила  Дрогобицьке музичне училище, Дрогобицький педагогічний інститут (1983; клас Юрія Корчинського), Львівську консерваторію (1992; клас Богдана Завойського).

Із 1988 року – викладач, із 2004 — доцент кафедри методики музичного виховання і диригування Дрогобицького педагогічного університету.

Авторка близько 200 пісень на слова Лесі Українки, Ліни Костенко, Василя Стуса, Марії Матіос, Ростислава Братуня, Лідії Лазурко та інших.

Має цікаві дослідження творчості композитора Володимира Івасюка, пропагує його невідомі фортепіанні та камерно-інструментальні твори.

Керівник хору хлопчиків, хору старшокласників СШ № 2, хору старшокласників СШ № 4 м.Дрогобича, хору «Прикарпаття» ВАТ «Галол» (м. Дрогобич) та Народного хору «Воля» (м. Трускавець).

Лауреатка та дипломантка низки всеукраїнських конкурсів і фестивалів, зокрема «Червона рута» (Запоріжжя, 1991).

У 1980–1990-х роках виступала у складі камерних хорів «Сонорес», «Легенда» у Дрогобичі. Гастролювала у Словаччині, Польщі, Німеччині, Угорщині, Канаді, Франції.

Учасниця ряду міжнародних та всеукраїнських фестивалів, зокрема «Червона рута», «Золоті ключі», дипломант ІV Всеукраїнського фестивалю авторської пісні та співаної поезії «Оберіг» та інших.

З 2014 співачка і композитор займається волонтерською діяльністю. Разом зі своєю командою, до якої входять студенти і випускники інституту музичного мистецтва, організовує благодійні концерти, а кошти перераховує на лікування воїнів АТО.

Чоловік Степан, діти — донька Оленка і син Андрій, троє онуків.