Лариса Ніцой вкотре влаштувала свято для творчих особистостей

Всесвітній день письменника (повна назва — Всесвітній день миру для письменника) — професійне свято, яке святкується 3 березня. Вже ось восьмий рік підряд письменниця і громадська діячка Лариса Ніцой зі своїми друзями та однодумцями організовує та проводить в Києві свято для колег по перу – українських поетів та прозаїків. Зокрема, підтримав ініціативу дитячої письменниці, допоміг з організаційними питаннями, придбанням книг, які були подаровані всім запрошеним, Петро Кузик – депутат Київради, ветеран війни.

Цього разу захід відбувся у  Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей і юнацтва (директор театру – художній керівник Петро Качанов). Для письменників солістами театру був підготовлений прекрасний концерт – звучали відомі оперні хіти українською в супроводі живого оркестру.

На вогник до Лариси Ніцой завітали письменники не тільки зі столиці, а  й з інших регіонів України. Наприклад, зі Львова приїхала Любов Відута, з Дніпра – Еліна Заржицька, з Вінниці – Вікторія Гранецька, з Борисполя – Світлана Дідух-Романенко та ін. А ще до святкування приєдналися  художники, співаки, громадські діячі, науковці, бібліотекарі, журналісти. З вітальним словом до письменників звернувся лауреат Шевченківської премії цього року -  каліграф, художник-графік, член Національної спілки художників України Василь Чебаник. Серед присутніх були також Олексій Бик, Борис Гуменюк, Влад Сорд, Олег Короташ, Марко Мельник, Микита Кашницький - письменники та видавці, які брали участь у війні, що вже ось шостий рік забирає життя і спокій українців. 

Одним словом, багатьох чудових талановитих людей об'єднала з нагоди свята творчість і натхненна, невгамовна, цілеспрямована Лариса Ніцой. А це так важливо в наш час - вміти об'єднувати і об'єднуватися.