Сьогодні до України доставлять Віфлеємський вогонь миру

Сьогодні до України доставлять Віфлеємський вогонь мируСьогодні польські скаути передадуть через кордон українцям Вифлеємський вогонь миру.

Віфлеємський вогонь миру скаути передають від міста до міста, від країни до країни. Традиційно, цього року Україна також отримає Вогонь миру через кордон з Польщею.

«Львівські пластуни переймуть естафету від польських скаутів 17 грудня. Для того, щоб отримати цей вогонь миру і добра, вони поїдуть до польського кордону. А вже після цього будуть передавати його пластунам із інших міст, а також у церкви, школи, інші організації та приноситимуть людям, котрі не мають змоги зробити цього самі. Ідея Вогню і його простий символізм — мир, радість і братерство», – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, що акція започаткована 1988 року австрійською телерадіокомпанією як благодійний вчинок — донести світло з символічного місця народження Ісуса Христа тим, котрі святкують Різдво поза домом — у лікарнях, сиротинцях тощо. Того ж року ініціатива була підхоплена скаутами Відня, а основним ініціатором виступив скаутський провідник Бертль Ґрюнвальд. 

http://www.unn.com.ua/