У видавництві "Світ успіху" до відзначення 20-річчя міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» готується видання про всіх переможців конкурсу

Марія Матіос, Ірен Роздобудько, Люко Дашвар, Дара Корній і ще ціла сотня імен талановитих, залюблених у слово поетес, майстринь прози, драматургів і кіносценаристів. Ці імена наших сучасниць, молодих і дуже молодих, письменниць за фахом і за покликом душі, відкрив світу Міжнародний літературний конкурс "Коронація слова".

У кожної з нас напевне знайдеться, чи то в дамській сумочці, чи то на полиці серед улюблених книжок бодай один-два українських "жіночих" бестселери сьогодення, роман чи поетична збірка. Сотні романів, і не лише "жіночих" оповідань, тисячі поезій подарували нам вже досвідчені в літературі письменниці і зовсім юні дебютантки, що з 2000 року перемагали у неупередженому конкурсі. І коли хочеться відволіктися від буденної суєти, коли є потреба "щось таке почитати для душі", безпрограшним вибором стане саме щось із "коронованого".

Абсолютно усі автори-переможці конкурсу "Коронація слова" від 2000 до 2019 року представлені у науково-дослідному виданні, що його готує видавництво "Світ успіху". Підготовка та друк такого науково-дослідного видання, першого за всю історію конкурсу, стала можлива завдяки грантовій програмі Українського Культурного Фонду "Знакові події в Українській культурі". Тираж видання буде презентовано восени 2019 року, у переддень ювілейного, 20-ого Міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова".

Зміст цієї статті не є офіційною позицією Українського культурного фонду.