Цьогорічному фестивалю МАЛіЖ-2020 бути!

Якщо завадить анитикороновірусний карантин ХVII Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузіря-2020» відбудеться в онлайн.

Про це йдеться у Постанові №7 від 16 квітня ректора МАЛіЖ Василя Тарчинця, яка опублікована в офісі МАЛіЖ на сторінці накази, постанови розпорядження.

У офіційному документі наголошується, що відповідно до Статуту МАЛіЖ, Положенню про Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір'я – 2020» змінено закличне тематичне гасло цьогорічного фестивалю: «Почуйте нас! Діти світу за мир!». За умов скасування карантину на території України, фестиваль відбуватиметься 1-6 липня у смт. Міжгір'я.

Ректор МАЛіЖ звертаючись у письмовій формі до керівників відділень-філій і осередків МАЛіЖ просить забезпечити участь у фестивалі дітей із числа маліжан.

У разі продовження карантину на території України, фестиваль відбуватиметься у формі онлайн для чого, ректор МАЛіЖ зобов’язав Андрія Шекету, Президента Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я, Ольгу Урсту, Віце-президента Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я», Ганну Кінаш, Заступника генерального директора Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я», Йосипа Хамардюка, виконавчого секретаря Правління МАЛіЖ, керівників відділень-філій і осередків МАЛіЖ надати до 30 травня ц.р. пропозиції, визначити технічні засоби, програму, проведення майстер-студій, тощо.

Слід зазначити, що на медіа-ресурсі МАЛіЖ у зв’язку із ситацією, яка склалася, уже проводиться цілий ряд нових конкурсів у багатьох номінаціях. Отже, маліжанам слід активніше долучатися до участі у конкурсах та інших проектах МАЛіЖ, наголошується в офіційному документі ректора МАЛіЖ.

Прес-служба Міжнародної Академії літератури і журналістики