У Національному театрі ім. І. Франка відкрито 101театральний сезон

Вчора, 1 жовтня, у Національному театрі ім. І. Франка відбулося відкриття 101 театрального сезону.

Глядачам франківці запропонували цього разу для перегляду одну з найпопулярніших в українській літературі та найбільш знакову для театру п'єсу Івана Франка «Украдене щастя». А точніше - нову версію вистави режисера  Дмитра Богомазова.

Як засначається на сайті театру, саме ця  версія принципово відрізняється від багатьох знаних інтерпретацій. Пропонуючи сучасну за своєю сценічною лексикою виставу, режисер відходить від соціально-побутових, етнографічних подробиць. Історія трикутника Микола-Анна-Михайло трансформована в багатошарову психологічну притчу не лише про неможливість побудови щастя на нещасті іншого і не лише про «вкрадене» щастя і...

Перед початком вистави присутніх на сцені і в залі привітав Михайло Захаревич, генеральний директор-художній керівник  Національного театру ім. І. Франка. Пам'ятні подарунки акторам театру на початку урочистостей з нагоди відкриття театрального сезону та квіти по завершенню вистави вручив  Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Варто зазаначити, що театр в нинішніх карнтинних умовах гратиме вистави з дотриманням соціальної дистанції та всіх рекомендацій МОЗ, аби відвідувачі почували себе в безпеці.