Надзвичайно цікава і корисна зустріч

Урок позакласного читання онлайн в групі І-41 Полтавського багатопрофільного ліцею №1 ім. І.П.Котляревського був надзвичано корисним і цікавим. На нього завітав Василь Тарчинець  - ректор Міжнародної академії літератури і журналістики, заступник голови Правління Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО, головний адміністратор та редактор веб-порталу МАЛіЖ, журналу «КРАЇНА ТАЛАНТІВ», засновник та генеральний директор Міжнародного фестивалю юних талантів «РЕКІТСЬКЕ СУЗІР'Я» письменник, заслужений журналіст України, почесний академік МАЛіЖ.

На початку творчої зустрічі  Василь Федорович розповів про свої дитячі, школярські і юнкорівські роки, службу у війську, специфіку роботи цивільних і військових журналістів, а також миротворчу діяльність українських Збройних сил.

Наставник творчої юні поділився новими творчими доробками, зокрема, роботою над своєю наступною 16-ю книгою «Мої зірки і зорі», запросив школярів до участі у проектах Міжнародної академії літератури і журналістики та Міжнародного фестивалю юних талантів "Рекітське сузір'я".

Серед учнів класу є багато членів МАЛіЖ, які щоразу розташовують свої твори на нашому сайті і журналі, не один рік беруть участь у Міжнародному фестивалі юних талантів «Реітське сузір’я». Вони разом зі своєю вчителькою української мови і літератури, головою літературного об’єднання «Перевесло» Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. І.П. Котляревського та Полтавського відділення МАЛіЖ Тетяною Балагурою, дякували ректору МАЛіЖ Василю Тарчинцю за чудові настанови і підтримку.

Було чимало запитань на які ліцеїсти отримали вичерпні відповіді .

Уроки з такими людьми надихають і мотивують для подальшої роботи над художнім словом.

Прес-служба Міжнародної академії
літератури і журналістики