«UA: Культура» проведе нацвідбір на дитяче «Євробачення»

І транслюватиме наживо фінал конкурсу у грудні 2021 року.

Суспільний телеканал «UA: Культура» проведе національний відбір на участь України у дитячому пісенному конкурсі «Євробачення-2021» і транслюватиме фінал конкурсу 19 грудня, який відбудеться у Парижі.

12 серпня Суспільне оголосило мистецький конкурс на виготовлення телеверсії фіналу національного відбору, відеокліпу та постановки виступу виконавця від України, йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

Незабаром Суспільний мовник оприлюднить правила участі у нацвідборі.

19 грудня «UA: Культура» транслюватиме фінал дитячого пісенного конкурсу «Євробачення-2021», який відбудеться  у паризькому концерт-холі La Seine Musicale, розташованому на острові Іль-Сеґен посеред річки Сена.

Цьогорічне гасло Дитячого пісенного конкурсу — «Уявляй» (Imagine), був обраний з кількох причин — як нагадування про пісню Валентини, минулорічної переможниці на дитячому Євробаченні у Варшаві. А також як спонукання до мрій та творення, як майданчик розуму для побудови кращого нового світу, адже  сила уяви нескінченна, особливо у дітей.

Нагадаємо, минулого року Україну на дитячому Євробаченні, яке через пандемію коронавірусу відбулося онлайн, представляв Олександр Балабанов і посів сьоме місце з піснею «Відкривай».

У травні 2021 року Європейська спілка мовників (ЄМС, EBU) та її член суспільний мовник Франції France Télévisions повідомили, що Париж стане офіційним містом-господарем цьогорічного дитячого «Євробачення».

Зазначимо, дитячий пісенний конкурс «Євробачення» — щорічний міжнародний конкурс для дітей віком до 14 років, у якому беруть участь по одному представнику від кожної з країн-членів Європейської мовної спілки. Конкурс вперше провели 2003 року. Україна бере участь у конкурсі з 2006 року. 

Джерело: stv.detector.media
Фото: сайт EBU