Столичні заклади культури отримають додаткову підтримку

Депутати Київської міської ради внесли зміни до міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки» задля ефективного використання коштів столичного бюджету. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Внесені зміни допоможуть збалансувати Програму та перерозподілити кошти на справді важливі заходи: підтримку столичних закладів культури та парків культури і відпочинку, а також на реконструкцію будівлі кінотеатру «Київська Русь». Загалом, рішення дозволить ефективно використати бюджетні кошти, підтримати галузь культури в умовах пандемії та зекономити для бюджету 524 млн грн за три роки», – розповів Валентин Мондриївський.

За його словами, зміни передбачають виключення частини заходів, які не вдалося реалізувати через карантинні обмеження, адаптацію запланованих проєктів відповідно до епідеміологічної ситуації в місті, а також перерозподіл коштів на інші заходи, які мають відбутися ще цього року.

«Попри пандемію та постійні карантинні обмеження наші заклади культури продовжують утримувати доступні ціни на квитки та зберігати право пільгового відвідування для киян. Зокрема, йдеться про програму єдиного квитка та спеціальні пропозиції для багатодітних родин, школярів, студентів, пенсіонерів, людей з інвалідністю, учасників бойових дій та учасників АТО/ООС тощо. Саме тому ми маємо додатково підтримати діяльність наших комунальних театрів, кінотеатрів, бібліотек, музеїв та парків культури», – підкреслив Валентин Мондриївський.

Він додав, що наразі триває робота над новою міською цільовою програмою «Столична культура: 2022-2024 роки».