Катерина Калініченко — біографія

Катерина Іванівна Калініченко (народилася 7 жовтня 1954 в селі Ярославка Бобровицького району, дівоче прізвище Піддубна) — заслужений працівник культури України. Керівник народного аматорського хору Бобровицького районного будинку культури.

Найменша донька в родині, дзвінкий голос мала з дитинства.

Заочно закінчила Ніжинське училище культури.

Працювала в Бобровицькому банку. Перейшла працювати інструктором-методистом в районний будинок культури в 1974, де була також солісткою в ансамблі «Течія». Потім займала посаду методиста по хоровому жанру. Працювала з учнівським хором на базі школи № 1 в Бобровиці, потім займалася зі студентами і викладачами Бобровицького сільгосптехнікуму, з хором центральної районної лікарні, а в 1991 створила хор районного будинку культури. З 1995 хору присвоєно звання «народний аматорський».

Фольклорна група народного хору — лауреат конкурсів:

  • «Поліське коло» (м. Чернігів)
  • Імені Василя Польовика (м. Щорс)
  • Дніпровські голоси (Дубровно, Білорусь)

Під керівництвом Катерини Калініченко в Бобровицькому районному будинку культури також працює вокальний жіночий ансамбль «Купальська квітка», який в 2011 отримав звання «народний».

Створила і є учасницею вокального фольклорного тріо, яке є лауреатом обласної премії Хору Верьовки та лауреатом міжнародного фестивалю імені Машкіна (Закарпаття).

Чоловік Михайло грає в духовому ансамблі, діти Сергій та Світлана закінчили музичну школу.

Відзнаки:

  • Заслужений працівник культури України (2007)
  • Відзнака «За досягнення в культурі».
  • Лауреат радіоконкурсу «Золоті ключі» (1983)
  • Лауреат телетурніру «Сонячні кларнети» (1984)

Сторінка у Вікіпедії: https://uk.wikipedia.org/wiki/Калініченко_Катерина_Іванівна