Тетяна Рамус — біографія

Тетяна Олегівна Рамус (народ. 17 липня 1980р., Київ, Україна) - засновник бренду #ARTRAMUS і Академії дорослішання для підлітків. Українська теле- і радіоведуча, журналіст, продюсер, видавець, громадський діяч. Автор і ведуча телепроектів: «М-стиль» (СТБ), «Nota Bene» (ТЕТ), «Особливий випадок» (Тоніс), «Зверни увагу з Тетяною Рамус» (5 канал / Інтер).

Життєпис

Народилась у Києві в родині фахівця інституту шкіряної промисловості Олега Васильовича Рамус, і економіста в сфері легкої промисловості Алли Олександрівни Рамус. Проживала з батьками на Троєщині (район Києва).

У 1997 році Тетяна закінчила середню школу, в 2002 році отримала вищу юридичну освіту.

Паралельно з навчанням, Тетяна розвивала професійну кар'єру моделі. Працювала в  модельних агентствах «Лінія 12» та «Karin Models».

У 1998 році Тетяна Рамус вийшла заміж за Ігоря Воронова - українського бізнесмена, мецената, колекціонера творів мистецтва. Пара виховує доньку Анну (2003г.р.).

КАР'ЄРА

Телебачення

Телевізійна кар'єра Тетяни Рамус веде відлік з 1999 року. З 1999 по 2001 рік Тетяна - ведуча, а згодом і автор програми «М-стиль» (телеканал «СТБ»).

Програма була телевізійної АКАДЕМІЄЮ дослідження українського стилю життя. Творча група "М-Стилю" відкривала подробиці і надавала глядачам можливість дізнатися, що думають про життя, стиль, творчість та успіх відомі музиканти, художники, актори, моделі, журналісти. Також програма висвітлювала безліч масштабних подій в культурному житті України: українські «Сезони Моди», художні виставки і т.п.

Мета програми полягала в розмові про тих, хто досяг успіху і визнання, про стилі їхнього життя. А также про те, що стиль, як поняття, є невід'ємною частиною не тільки іміджу політика, шоу-індустрії і модельного бізнесу, а й охоплює всі сфери діяльності сучасного людини. Далеко не кожен досягає успіху і набуває популярності в політиці, комерції, шоу-бізнесі, спорті та мистецтві. Творча група телепрограми "М-стиль" проводила дослідження, чому саме ВОНИ досягли Олімпу, в чому полягає потаємна таємниця ЇХ успіху, як вироблявся ЇХ індивідуальний почерк, стиль їхнього життя.

В об'єктиві «М-Стилю» побували багато видатних українців: групи "Океан Ельзи" і "ВВ", народні артистки України, співачки Ірина Білик, Наталя Могилевська, Таїсія Повалій та Ані Лорак, скрипалька-віртуоз Ассія Ахат, художники Сергій Поярков, Олександр Клименко, баскетболіст Олександр Волков, олімпійська чемпіонка, гімнастка Стелла Захарова та багато інших.

У 2001 році Тетяна Рамус перемогла в конкурсі «Чорна перлина» в номінації «Краща модель-телеведуча в Україні».

З 2002 по 2004 рік Тетяна - автор і ведуча телепроекту «Nota Benе» (телеканал «ТЕТ»).

 Концепція програми була заснована на портретних інтерв'ю Тетяни з відомими людьми і на освітленні масштабних культурних і спортивних подій в житті країни. В рамках програми, у співпраці з агентством REUTERS висвітлювалися останні новини зі світу шоу-бізнесу і світової кіноіндустрії. Крім того, Тетяна стала однією з перших жінок в Україні, яка проводила тест-драйви автомобільних новинок разом із зірками.

В рамках програми, на інтерв'ю у Тетяни побували багато українських і світових знаменитостей: актриса Орнелла Муті, співачка Емма Шаплін, глава легендарного ювелірного дому Damiani - Даміано Даміані, видатні спортсмени - футболіст Андрій Шевченко, чемпіон світу з боксу Віталій Кличко, олімпійський чемпіон, баскетболіст Олександр Волков, відомі вітчизняні музиканти - Валерій Меладзе, Дмитро Маліков, Ані Лорак та багато інших.

Проект «Особливий випадок (2005 рік, телеканал« Тоніс »)

Автор і ведуча проекту

Місія програми полягала в психологічній і іміджевій допомозі жінкам, які в своєму житті зайшли в глухий кут. Спільно з командою професійних фахівців і психологів були реалізовані необхідні завдання щодо зміни психологічного та візуального стану героїнь. Завдяки виконаній роботі, після участі в програмі, багато жінок змогли радикально змінити своє життя в кращу сторону.

В якості гостей - зіркових консультантів, в програмах також брали участь знамениті жінки Росії і України: олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва, народна артистка Росії Надія Бабкіна та багато інших.

В рамках програми, для додаткової підтримки героїнь, Тетяна проходила власний досвід перевтілення. Зокрема, в одному з експериментів, Тетяна вживалася в образ легендарної Мерилін Монро.

Мультимедійний проект «Зверни увагу з Тетяною Рамус!» (2008-2013г.г .; 5 канал / Інтер, радіо «Ера», журнал «Зверни увагу!», інтернет-портал www.ramus.ua)

З 2008 до 2013 року Тетяна Рамус розвивала перший в Україні мультимедійний соціально-інформаційний проект «Зверни увагу з Тетяни Рамус!».

Проект «Зверни увагу» в своїй діяльності об'єднав 4 основних медіа-напрямки: ТВ, радіо, щомісячний журнал та інтернет-портал.

Телепрограма «Зверни увагу!» (5 канал / Інтер).

Програма виходила в ефір щодня 6 разів на тиждень. Жанр - соціальна енциклопедія. Кожна програма не тільки піднімала найактуальніші питання в житті українців, а й давала конкретні інструкції щодо вирішення даної проблеми, а також містила поради кращих експертів в галузі медицини, соціуму, політики, юриспруденції і т.п.

Радіо / Видавництво (2009-2013)

Радіопроект «Зверни увагу з Тетяни Рамус» (радіо «Ера»).

Радіопрограма була продовженням телепроекту і журналу «Зверни увагу з Тетяною Рамус». Програма почала свою роботу влітку 2009 року і була представлена ​​в ефірі радіо «Ера» 6 раз в тиждень з 2009 по 2013 рік.

Журнал «ЗВЕРНИ УВАГУ з Тетяною Рамус!»

 Заснований в 2009 р. Щомісячний тематичний путівник-довідник, перший надійний помічник і консультант у будь-якій ситуації. Девізом видання став слоган - «Кращі інструкції кожному українцю, перевірені часом і людьми!».

На сторінках журналу протягом багатьох років публікувалися інтерв'ю з найяскравішими, успішними і цікавими представниками сучасної України: першим Президентом України Леонідом Кравчуком, директором музейно-виставкового комплексу «Мистецький арсенал» Наталією Заболотної, народним депутатом України Русланом Богданом та ін.

У 2010 році Тетяна Рамус презентувала масштабний авторський культурно-соціальний проект «Зверни увагу на ...». В акції взяли участь українські знаменитості зі світу політики, культури і спорту. Спільно з відомими художниками вони висловили своє ставлення до соціальних проблем за допомогою мистецтва. У створених картинах автори розкрили актуальні проблеми суспільства, на які вони хотіли б звернути загальну увагу.

Співачка Ірина Білик разом з художником Олександром Ройбурдом створили твір - «Час, якого не вистачає на добрі справи!». Олег Скрипка з Владиславом Шерешевським написали картину «Сміття Скрізь!». Ірена Кільчицька і Оксана Мась презентували роботу «Усвідом цінності!». Стелла Захарова і Володимир Бовкун продемонстрували полотно «Любов поруч!». Окрему авторську роботу представила художниця Оксана Костянтиновська-Левченя - «Зверни увагу! Депутат - слуга народу! ».

Інтернет-портал www.ramus.ua був online-версією проекту, на якому було представлено безліч додаткової корисної та цікавої інформації. Крім цього, сайт працював в якості інтерактивної консультації, в рамках якої фахівці давали оперативні відповіді на запитання читачів.

#ARTRAMUS

У 2012 році Тетяна Рамус заснувала бренд #ARTRAMUS, який об'єднав в собі сучасне мистецтво і високу моду. В цей час Тетяна почала активно займатися живописом і пройшла навчання художній майстерності не тільки в Україні, але і в Нью-Йорку в освітньому центрі при музеї MOMA, в Італії - під керівництвом представників італійської художньої школи, а також в Греції і Великобританії.

В результаті творчого процесу з'явилася перша серія картин Тетяни - "Dresses" ( «Плаття»). Концепція творів стала відображенням попереднього телевізійного досвіду Тетяни, як журналіста і телеведучої. А саме - досвіду професійного та особистого спілкування інтерв'юера з видатними жінками, світовими знаменитостями, такими як Орнелла Муті, Жюльєт Бінош, Джина Девіс. Саме ці героїні, неординарні особистості, надали первинний творчий старт і натхнення творчості Тетяни. Саме через їх образи, опосередковано втілені на картинах, Тетяна розмірковує над різноманітною природою Жінок і їх втіленням.

Центральний образ Жінки визначив і концепцію всього проекту «Dresses». В рамках проекту, Тетяна Рамус створила серію картин в стилі унікальних fashion-ілюстрацій, а також лінію авторського одягу та аксесуарів за їх мотивами. Силуети, текстури і колірні схеми моделей доповнюють і розвивають ідеї, відображені на полотнах. Центральним чином проекту став Образ Кішки, яка із спокійною грацією входить в світ Мистецтва.

У 2015 році, в Базелі (Швейцарія), Тетяна Рамус стала єдиним художником, який представив Україну на всесвітньо відомої ярмарку сучасного мистецтва Art Basel, де в павільйоні Barbarian Art Gallery (Цюріх), на другій за значимістю майданчику - ярмарку SCOPE, була презентована серія робіт «Dresses» (полотна, написані маслом, і дві скульптури - з кераміки і рідкого акрилу із застосуванням аерографії).

У процесі творчості картини Тетяни із серії «Dresses» трансформувалися в авторські принти на тканині. Авторські принти ARTRAMUS на тканині для виробництва аксесуарів, несподівано викликали хвилю підвищеної уваги і зацікавленості. Людям сподобалась ідея одягу, як частини арт-концепції і це надихнуло творця бренду не зупинятися на досягнутому і розвивати цей напрямок. Так народилася перша дизайнерська колекція ARTRAMUS. Це була колекція піжам, успішно сприйнята вдячної аудиторією, яка несподівано знайшла їм універсальне застосування в повсякденному житті.

Подальший авторський творчий пошук знайшов своє втілення в скульптурах за мотивами картин, а також різних творчих колабораціях, таких як арт-вечері і декор ресторанних просторів. Основною ідеєю і інтересом стало перенесення образів картин Тетяни на абсолютно різні й часом несподівані предмети.

Паралельно продовжувала своє закономірне розвиток лінія одягу. Першим магазином, який створив для ARTRAMUS окремий корнер в своєму просторі, став SANAHUNT. Ім'я та авторитет даного мультибрендового магазину добре відомі в усьому світі. Він став відправною точкою прямої торгової реалізації бренду. В процесі значно зросли обсяги авторської колекції Тетяни, що вимагало вже окремого авторського простору. В результаті, в 2015 році, в самому центрі столиці України - Києві, урочисто відкрився ARTRAMUS ART-CONCEPT SPACE, закономірно об'єднавши в своїх стінах багатогранні втілення бренду.

Після відкриття авторського простору, бренд ARTRAMUS був представлений на Monaco Fashion Week, на аналогічному заході в Дубаї, а також на численних show-rooms Європи і США.

У 2016 році відома шведська фотомодель, актриса і телеведуча Вікторія Сільвстедт, з'явилася в одязі бренду #ARTRAMUS на сторінках журналу L'OFFICIEL Monaco.

У 2017 році компанія планує відкрити свій 1-ий міжнародний операційний офіс і перманентно діючий Showroom в Бельгії, який буде обслуговувати ринки ЄС.

Офіційний сайт:

www.artramus.com

АКАДЕМІЯ дорослішання ДЛЯ ПІДЛІТКІВ

Академія дорослішання розпочала свою роботу навесні 2015 року. Проект є альтернативною освітньою програмою для підлітків.

Академія дорослішання - місце зустрічі підлітків, територія, де вони можуть отримати відповіді на свої запитання.

Тематика занять Академії дуже різноманітна і викликана активним життям підлітків, а також мільйонами питань, які щодня їх хвилюють. Правила поведінки в соцмережах, особливості статевого дозрівання, правила етикету, природа і доречність використання мату, як навчитися дружити, як вибрати майбутню професію і навіть такі «незручні» теми, як алкоголь і наркотики - і це далеко не повний перелік лекцій Академії. Список охоплює найактуальніші та цікаві теми, а лекції проводять лише авторитетні фахівці в кожній галузі знань.

Детальніше на офіційному сайті:

http://www.akademy-v.com

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ 

(громадська діяльність)

Тетяна Рамус - постійний активний учасник, організатор і партнер різних благодійних і соціальних проектів, таких як:

- соціальний проект «Зверни увагу на ...» за участю провідних представників політичної і творчої еліти України

- Щорічна Національна Премія «Людина року» в 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 р

- благодійні марафони AVON проти раку молочної залози ( «Один день пішкі за заради життя»)

- щорічні благодійні марафони «Пробіг під каштанами»

- Всеукраїнська Премія «Жінка ІІІ тисячоліття»

- Благодійний фонд «Рідний дім».

Також Тетяна брала участь:

- в якості почесного члена журі Міжнародного Дитячого Фестивалю «Світ талантів»

- в засіданнях і благодійних акціях Клубу Ділових Жінок «Модус Вівенді».

Тетяна Рамус регулярно бере участь в якості запрошеного експерта:

- в інтернет-конференціях, присвячених найактуальніших тем в житті України (РБК, for-ua, glavred.info, tochka.net і ін.)

- в популярних дискусійних телешоу на ТРК «Україна», «Інтер», «UA.Першій» ( «Говорить Україна», "Про життя", "Правдиво-шоу з Євою Бажен»)

У 2008 р. Благодійна організація «Рідний Дім» нагородила Тетяну Рамус званням «Справжнього мецената» за допомогу дітям України з особливими потребами.

У 2009 р. в рамках Міжнародної іміджевої програми «Лідери XXI століття», Тетяні Рамус присвоєна нагорода за професійні досягнення «Лідер України».

РЕКЛАМНІ КАМПАНІЇ

Тетяна Рамус брала участь в рекламних кампаніях:

- Winner - Обличчя рекламної кампанії Porsche

- Noblesse - Обличчя рекламної кампанії

- Color Me - Обличчя рекламної кампанії

- La Perla - Обличчя рекламної кампанії

ФІЛЬМОГРАФІЯ

У 2011 році взяла участь в зйомках короткометражного фільму «Дійові особи» (одна з головних ролей, реж. Тетяна Гончарова).

ПОСИЛАННЯ:

ARTRAMUS Youtube Channel:

Monako Fashion Week 2016:

Art-defile:

Collections shootings:

Власна інформація. Опубліковано на умовах ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства,