Інна Халимон

Інна Халимон — біографія

Інна Петрівна Халимон (Бережна) народилася 24 вересня 1979 року в селі Бахмач-1 Бахмацького району Чернігівській області в родині вчителів Петра Васильовича та Любові Федорівни Бережних. Навчалася в Конотопському медичному закладі, за професією медсестра. Працювала в туберкульозному диспансері в с.Бахмач-1 з 1997 року по 2011рік. Зараз  - на пенсії за вислугою років. З чоловіком Олександром виховують синочка Женю. Мешкають у місті Бахмач.

Інна Халимон: Засіваймо землю добром

Я люблю Україну. Люблю всім серцем, всією душею. Тут живуть мої рідні і друзі, тут я зустріла своє кохання і тут народила свою дитину.

Хочеться вірити, що наша благодатна в усіх розуміннях матінка-земля родитиме для наших дітей, внуків тільки добром. Але не потрібно забувати, що засівати її цим добром сьогодні повинні саме ми.

Торт сметанний у шоколаді

Рецепт від Інни Халимон

Відокремити жовтки, до піни збити білки. Ввести цукор (дві склянки) і жовтки, всипати какао, змішати. Додати поступово борошно, соду, випекти.

Від готового тіста відрізати корж (приблизно два см заввишки), решта нарізати кубиками.

Збити сметану десять хвилин, після збити знову, додавши цукор. Кремом змастити корж, викласти ананаси і  горіхи. Вмочати маленькі шматочки бісквіта в крем, укладати на торт. Залити іншим кремом та глазур'ю (розтопити шоколад).

Об'єднати вміст