Львівська Маланка цьогоріч відбудеться на столичному Євромайдані

14 січня Львівське товариство у Києві запрошує своїх членів та прихильників, киян та гостей столиці України на традиційну «Львівську Маланку», яка відбудеться на Майдані Незалежності.

Як зазначають у товаристві, Львівське товариство гостинно запрошує на Майдан Незалежності усіх, хто відстоює свободу та європейську інтеграцію України на продовження святкування Різдвяно-Новорічного циклу українських фольклорно-обрядових свят – Старого Нового року, Щедрого вечора та Маланки 2014.

Розпочнеться Львівська Маланка о 12. 00 святочним молебнем до Святого Василя Великого, після чого відбудеться засівання на Новий рік.

О 19.00 розпочнеться хорове дійство «Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на цей вечір!» з щедрівками та посіваннями у виконанні Львівської чоловічої хорової капели «Дударик» під орудою народного артиста України Миколи Кацала.

20:00 – Різдвяно-новорічна феєрія з Маланкою, Козою, колядками та щедрівками, з масками, феєрверком та вогнями шоу у виконанні Львівського муніципального театру «Воскресіння» під керівництвом та в режисурі Ярослава Федоришина.

Також о 19.00 стартуватиме Свято львівського пампуха. Відбудеться смакування пампухів від кращих ґаздинь Львівщини.

http://zik.ua