«Книжковий дворик» відкрито

У Львові по вул Винниченка, 4 відкрилася нова книгарня «Книжковий дворик». Відкриття відбулося у чудовому й багаточисельному товаристві письменників, видавців, журналістів, людей, дотичних до книжки і небайдужих до неї. Гостинна господиня Любов Хомчак частувала власноруч приготованими пампухами, маленький посівальник щедро посипав пшеницею долівку, бажаючи всім присутнім усіляких гараздів. До святкування Василя долучилася й Маланка, вдало й майстерно відтворена колективом із Миколаївської школи мистецтв.

Ця книгарня стане гарною домівкою для всіх львівських видавництв і львівських письменників. Віриться, що письменникам тут буде затишно, як і читачам, що гості міста Лева і львів’яни відчують тепло і світло від книжок з нової книгарні. Сподіваймося, що нас чекатимуть тут завжди, бо кожна справа, розпочата з любов’ю, заслуговує на успіх. 

«Шануймося, любімося і ставаймо світлішими і добрішими» – слова Любові Хомчак. Вони обов’язково справдяться, бо для цього працює великий колектив небайдужих людей.