Сергій Жадан збрирає гроші на операцію охоронця, який постраждав внаслідок нападу на книгарню «Є»

Сергій Жадан збирає гроші на операцію охоронця, який постраждав внаслідок нападу на книгарню «Є». За словами письменника охоронець – волонтер, який зірвав напад, прийнявши на себе напад. На операцію потрібно ще 15 тисяч гривень, про це повідомляє літератор на своїй сторінці у Facebook.

Наводимо текст Сергія Жадана, який він розмістив на своїй сторінці:

«Ніколи не використовував ці сторінки з метою збору коштів, але мушу до цього вдатися. Завтра роблять антиглаукомну операцію Олегу Колотію. Потім будуть ще операції. Потрібні кошти. Олег – це той охоронець (насправді – волонтер, який став в охорону), що зупинив нападників 11 січня в харківській книгарні «Є». Фактично, він зірвав їхній напад, прийнявши на себе удар у вузькому коридорі книгарні. На підлозі «Є» була саме його кров. Якби не він – крові було б значно більше. Частину коштів уже зібрали. Харківський євромайдан також передав частину грошей. Не вистачає ще тисяч 15 гривень.

На моїх сторінках у фб та вк близько 16 000 учасників. Навіть із урахуванням того, що частина людей присутні на обох сторінках – усе одно це близько 10 000 реальних людей. Якщо кожен із вас перерахує хоча б по дві (дві! 2!) гривні – ми врятуємо Олегові око. Якщо ми цього не зробимо – чого будуть варті всі наші революційні заяви? Про кількість зібраних коштів та результати операцій обов’язково вас повідомлю. Дякую за увагу, дуже розраховую на вашу підтримку.

Ось ціни на лікування:
1. Антиглаукомна операція - 15 580 грн.
2. Підшивка кришталика - 14 250 грн.
3. Операція з заміни кришталика з урахуванням його травми - 19 240грн.
4. Операція на носі (усунення перелому та зміщення) - коло 3000 грн.

На антиглаукомну операцію та ніс гроші є.

Контакти для допомоги:
+380507520452 Наталя - дружина
+380509797542 Володимир – син

Кошти можна перераховувати на цей рахунок:
Карта Приват банку їхньої подруги: 5167 9872 0604 9120 КабановаОлена Вікторівна. Рахунок дійсний, із Олегом та його родиною все узгоджено».

Нагадуємо, у Харкові стався напад на книгарню "Є", розташовану в центрі міста на вулиці Сумській. Нападники побили вітрини на першому поверсі та намагалися прорватися до приміщень крамниці на цокольному поверсі. Зі слів очевидців, нападників було близько 20-30 чоловік. Вони застосували газ і завдали травм охоронцям крамниці. Саме в цей час у книгарні відбувалося засідання освітньої секції Форуму євромайданів. Модераторами заходу були письменник Сергій Жадан і виконавчий директор Фонду "Відродження" Євген Бистрицький. Через газ євромайданівці були змушені перервати захід і піднятися на вулицю.

http://i-pro.kiev.ua/