Всі скарби Януковича відправили до Національного художнього музею

Фото - Всі скарби Януковича відправили до Національного художнього музею (фото)Предмети розкоші та експонати із резиденції екс-президента України Віктора Януковича тимчасово перевозять до національного художнього музею України За словами Анни Вівчар, завідувачки науково-дослідного відділу фондів НХМУ, "скарби" до музею привозили партіями.

На сьогоднішній день, кількість експонатів сягнула уже 250 найменувань, повідомляє Українська правда. Серед найцінніших речей - історична книга і видання 1574-го року "Апостол", що була віддрукована у друкарні одного із перших східнослов'янських типографів Івана Федорова.  

На запитання про те, чи будуть експонати доступні для широкого загалу, Анна Вівчар каже, що наразі важко дати відповідь на це питання, бо Національний художній музей - це тимчасова база для "скарбів". Всі експонати треба сортувати та передавати до профільних музеїв. Книги, наприклад, мають бути доправлені до музею книги, і так далі. "Коли музейники зберуть все до купи, ми будемо вирішувати, що з цим робити далі", - каже вона.

Художній музей став єдиним місцем, де перебувають всі експонати. Це робиться для того, щоб не розгубити та не розпорошити експонати по різних місцях. Заввідділу фондами також каже, що оскільки ще нині є багато роботи із систематизацією предметів, показати їх широкому загалу поки що неможливо. 

Фото shaitana shaitanovski з Facebook

Джерело:http://fakty.ictv.ua