У Києві показали "дезорієнтацію" українського художника

До 10 лютого у столичному арт-центрі "Я Галерея", що по вулиці Хорива, 49Б, триває виставка робіт київської художниці Анни Міронової. Свій новий проект вона назвала"Дезорієнтири".

"Кольори, що не поєднуються, відштовхують один одного, дивним чином співіснують і примирюються в зоні периферійного зору. Якщо розсіяним зором деякий час споглядати такі протилежності, цей оптичний ефект проявляється. Тоді на межі, в зоні, так би мовити, "запилення", – народжується об'єднувальний третій колір, і робота починає оживати, кольорові ритми – рухатись і набувати об'єму. З'являється просторова відстань між ними, й у роботі проявляється те, що не було передбачено. Щось подібне відбувається зі сприйняттям незвичних для слуху звуків", - пояснює свій задум "Дезорієнтирів" художниця Анна Міронова.

Її роботи безперечно пробуджують уяву. Ти мусиш оцінювати полотно "тут і тепер", так нібито всі органи чуття включаються одночасно.

Глибокі гнучкі лінії, що стихійно сплітаються у вихори на полотні і завжди насичені глибокі або зовсім "прозорі" кольори, - це те що притаманне роботам художниці.

Анна Міронова народилася у 1977 році, живе і працює в Києві. У 2007 році закінчила Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури (майстерня вільної графіки). Активно виставляє свої роботи у Києві, Одесі, Івано-Франківську, Кракові та інших містах.
 

http://gazeta.ua