У Києві стартує арт-проект «Засліплені красою», аби надрукувати книжки для дітей шрифтом Брайля

«Засліплені красою» – це арт-проект, який проходитиме до  28 лютого в Інституті проблем сучасного мистецтва за адресою: м. Київ, вул. Щорса, 18 і продемонструє роботи визнаних українських сучасних художників у галузі скульптури, живопису, фотографії, відео, графіки та інсталяції. На виручені від продажу картин кошти будуть надруковані книжки для сліпих дітей шрифтом Брайля.

На виставці представлені роботи: Арсена Савадова, ОлегаТистола, Віктора Сидоренко, Олександра Ройтбурда, ТіберіяСильваші, Наталії Шульте, Анатолія Бєлова, Влада Ралко, ІльїЧичкана, Юрія Соломко, Олександра Верещак, Олександра Бабака, Назарія Білика, Антона Логова, Микити Кравцова, Зої Орлової, Костянтина Павлишина, Ганни Міронової, МиколиТолмачова, Івана Светличного, Тараса Каменного, Данила Галкіна, Олексія Сай, Володимира Сай, Юрія Сивирина та інших.

Концепція експозиції покликана порушити питання розуміння краси, сприйняття і відношення до неї, а також в новій формі – за посередництвом сучасного мистецтва –привернути увагу до гострої соціальної проблеми освіти сліпих дітей та до ініціативи «Читати на рівних».

Фонд культурної дипломатії UART виступив арт-партнером проекту. UART працює з 2011 року і робить все можливе, щоб українське мистецтво здобувало все більше визнання у світі, а світ пізнавав Україну через її культуру. Фонд також знайомить українців з мистецтвом інших народів.

Серед найбільш помітних проектів Фонду у 2013 році: підтримка виставки Георга Пінзеля в Луврі, співорганізаціяпроекту «Квантова молитва» Оксани Мась на 55-й Венеційській бієнале, проведення виставки «Les Instants de laVie» французьких художників групи «Garance» в рамках фестивалю Французька весна 2013, а також вернісажі відомої французької художниці Наташі Тутен у Києві та Одесі.

http://i-pro.kiev.ua