Японські квіти — у Чернівецькому музеї

Японські квіти — у Чернівецькому музеїУ Чернівецькому художньому музеї відкрилася персональна виставка чернівчанки Крістіни Кельті "Яскраві миттєвості життя", яка працюватиме до 2 березня. 

Автор виставки - художник-аматор, молода чернівецька авторка Крістіна Кельті. Вона є професійним перекладачем з англійської мови. У Чернівцях це людина досить відома. ЇЇ роботи виставляються вперше, до цього їх бачили лише власники приватних колекцій у Німеччині, Польщі, Чернівцях, - розповів куратор виставки, старший науковий співробітник художнього музею Альберт Комарі. 

Крістіна Кельті — перекладач з англійської та німецької мови. Перекладами почала займатися з мистецької точки зору, першими були художні — переклади листів Нінон Гессе до Германна Гессе, які були опубліковані в газеті.

- Я не маю мистецької освіти, але мала спроби займатися малюванням, намагаючись висловити те прекрасне, що відчувала всередині, - каже художниця. - Так сталося і з виставкою “Яскраві миттєвості життя”, це моя перша персональна виставка, головна ідея якої висловити свою повагу та поцінування тим миттєвостям життя, які надихають підкорювати нові вершини. Я це висловлюю через квіти, поєднання кольорів та контраст.. На мою творчість певним чином впливає японське мистецтво. Також у моїх роботах можна побачити елементи петриківського розпису. Побачити велике в малому, це те, що хочу висловити своєю творчістю”.

http://molbuk.ua