Міжнародний Конкурс Мистецтв Челсі запрошує до участі

Agora Gallery і E4A.com є почесними спонсорами щорічного Міжнародного Конкурсу Мистецтв Челсі ( Chelsea International Fine Art Competition), журі якого представляють видатні музейні куратори та експерти у сфері мистецтва.

Це – чудова можливість для художників-переможців виставити свої роботи у відомому районі художніх галерей Челсі міста Нью-Йорк, а також отримати онлайн і друковану промо-підтримку для просування художника.

У Міжнародному Конкурсі Мистецтв Челсі можуть взяти участь художники з усього світу на будь-якому етапі своєї кар'єри. Переможці минулих років працювали в області живопису, скульптури, фотографії, графіки, змішаної техніки та друку .

Конкурс судять впливові представники світу мистецтв Нью-Йорку. У 2014 році судити Конкурс буде Карло МакКормік, один з найвідоміших критиків і кураторів Нью-Йорка. Карло МакКормік є викладачем і запрошеним лектором в університетах і коледжах по всій Америці, автором книг і каталогів, присвячених сучасному мистецтв.

Художникаи-переможці отримають такі нагороди: грошові премії, ексклюзивне просування робіт в інтернеті, а також участь у конкурсній виставці Міжнародного конкурсу мистецтв Челсі в центрі Нью -Йорка. 

Призи, загальна вартість яких становить $ 62 тис., спрямовані на розвиток кар'єри художників та привернення уваги до їх робіт колекціонерів та поціновувачів мистецтва міста Нью -Йорк.

http://uaculture.com