У Львові презентували історію забороненого кохання під назвою «Мелодія кави у тональності кардамону»

 11 лютого, у львівській книгарні «Є» презентували роман Наталії Гурницької «Мелодія кави у тональності кардамону».

Презентовану книгу надрукували у видавництві «Клуб сімейного дозвілля», до цього її видала «Піраміда».

«Мелодія кави у тональності кардамону» – драматична історія забороненого кохання юної дівчини до значно старшого за неї одруженого польського шляхтича, яка розгортається в атмосфері Львова XIX сторіччя. Цей роман у авторки є дебютним, вона писала його близько 8 років.

Якби потрібно було передати сутність цієї книжки в кількох словах, то «Мелодія кави у тональності кардамону» – насамперед подорож до жіночого серця. А серце жінки в найголовнішому стале: воно вміє любити, – і байдуже, яке століття на календарі»,– йдеться у передмові до книги, написаній письменницею Оленою Печорною.

Спершу Наталія Гурницька планувала, що події в романі відбуватимуться у ХVІІ столітті, але таки вирішила писати про XIX. Вона пояснила, що за основу до книги взяла історію рідних діда та бабусі Шептицького: «Перейшовши до XIX століття, почала шукати матеріали – найбільше мемуарів було про бабцю та діда Шептицького – Александра Фредро та Софію Яблоновську-Скарбек». Втім, писати про них авторка не наважилася, і взяла цю історію як прототип.

Наталія Гурницька переконана,що перед тим, як писати про щось, письменник має відчути це глибше в 10 разів, щоби передати читачу ті емоції. «Якщо говорити про пишні суконки, я мала сама уявити, як жінка в ній рухалася, відтак пошила собі довгу спідницю, а під неї – ще дві. Також одягала корсет, це просто неможлива річ – ні присісти, ні сісти»,– розповідає письменниця.

«Мелодія кави у тональності кардамону» матиме продовження. Як пояснила Наталія Гурницька, вона ще не готова розпрощатися зі своїми героями.

http://galinfo.com.ua