На Майдані відбудеться мистецький пленер, присвячений Шевченку

Із 24 лютого по 4 березня до 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка відбудеться Мистецький пленер «НА БАРИКАДАХ», виставка робіт з якого відбудеться 9 березня.

Організатори обрали темою пленеру: "Послання Тарасу Шевченку від "І мертвих, і живих, і ненароджених земляків твоїх".

Організаторами проекту є Мистецька Сотня Євромайдану, Микола Булатецький та Микола Теліженко. Співорганізатори: Фермерське господарство «Булатецькі. Брати», Агрофірма Корнацьких, Мистецька агенція «Остання барикада» та Мистецька Сотня.

Розробка концепцій творів та запрошення учасників відбувається від сьогодні. "Для цього всіх охочих просимо присилати коротку інформацію про себе та приклади робіт. Якщо бажаєте привезти вже існуючі роботи на тематичну виставку до пленеру – просимо ласкаво", - йдеться в умовах для участі в проекті.

Художників просять зголошуватися до 22-го лютого. Мистецька сотня може організувати приїзд і поселення, якщо є потреба, зазначено в повідомленні. Сам пленер буде відбуватися в Українському Домі, на Майдані, на барикадах, але з базою на теренах Мистецької сотні (територія охороняється) – в Українському домі.

 Обов'язковою умовою участі є виконання тематичної роботи на заґрунтованому полотні розміром 1х1 метр.  Основною технікою і матеріалом є полотно та кольоровий акрил. Матеріали надаються організаторами (окремі побажання обговорюються).

Питання та інформацію просять надсилати на скринькуplener.shevchenko@gmail.com

http://www.day.kiev.ua