Володимир Жеребний з Рудок відійшов у вічність - у "Небесну сотню". Він загинув за нас, за Україну!

 

Такого містечко Рудки, що в Самбірському районі Львівської області, не пам’ятають – 23 лютого більше десяти тисяч людей різного віку прощалися з Героєм Євромайдану Володимиром Жеребним.

Він загинув у столиці 20 лютого у самому розквіті сил – на 28 році життя. Куля снайпера влучила йому в шию в сонну артерію. Це був прицільний постріл професійного убивці, найнятого Президентом України Віктором Януковичем. 

Провести в останню дорогу одного з легіону «Небесної сотні», попрощатися з Володимиром Жеребним не прийшли, здавалося, хіба що інваліди та лежачі хворі. Віддати пошану тому, хто загинув за світле завтрашнє України, приїхали також депутати Самбірської районної ради на чолі із заступником голови Віталієм Кімаком, міським головою Самбора Тарасом Копиляком.

Похорон провели більше трьох десятків священиків Самбірського, Городоцького таДрогобицького районів. Попрощався з Героєм Майдану і колектив Вишнянсього аграрного коледжу, де до убивства працював Володимир Жеребний. Дорогу, якою несли відкриту труну з тілом покійного, дівчата посипали пелюстками живих квітів.

Учасники похоронної процесії вигукували «Герой!», «Слава героям!», «Герої не вмирають!», а на тротуарах молоді хлопці та дівчата тримали плакати «Ти наш Герой», «Дякуємо за врятовану Україну» та інші. Похоронили воїна «Небесної сотні» на цвинтарі міста Рудок».

                                                                                                По матеріалах zik. ua