Музей Героїв Небесної сотні створили у Києві

В Киеве создали музей Героев Небесной Сотни МайданаВ українській столиці створили музей Героїв Небесної сотні Майдану.

Про це йдеться на офіційній сторінці музею у Facebook.

"23 лютого 2014 року в Києві створений музей Героїв Небесної сотні Майдану. Основна мета музею - закарбувати у пам'яті українців подвиг громадян різних національностей, які віддали своє життя заради звільнення Українського народу від диктатури Януковича", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається на сторінці музею, по кожному герою буде створена окрема експозиція. Для цього наразі налагоджуються зв'язки з сім'ями загиблих.

У найближчі дні планують також створити раду музею. До неї мають увійти радянські дисиденти, моральні авторитети нації, народні депутати України, діячі культури, афганці, представники Самооборони Майдану, "Правого Сектору" та "Спільної Справи".

"Вже сьогодні музей отримав перші сумні експонати. Фото почнемо публікувати з слідуючого тижня (9 днів). Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до створення музею. Також просимо друзів і родичів загиблих приєднатися до увічнення пам'яті патріотів", - пишуть на сторінці музею.

Музей Героїв Небесної сотні на початку свого існування знаходитиметься за адресою - вул. Шовковична, 30-А (приміщення "Галерея АтрибутЪ"). Вхід до музею буде безкоштовним.

http://www.ukrinform.ua