Києвом пройде поминальна хода у пам’ять про загиблих активістів

Сьогодні Amnesty International в Україні, руху “Автомайдан” та ініціативи Євромайдан СОС пройдуть ходою на знак пошани до загиблих учасників антиурядових протестів. Учасники акції також висловлять вимоги щодо необхідності розслідування смертей, випадків застосування насильства до учасників Євромайдану та інших порушень прав людини. Про це повідомили у прес-службі руху Amnesty International.

“Акція розпочнеться з хвилини мовчання та запалення свічок в пам’ять про загиблих. Охочі зможуть своїм підписом підтримати вимоги, зазначені у петиції Amnesty International з вимогою проведення розслідування та притягнення до відповідальності винних у порушеннях прав людини.

Тримаючи в руках 82 ліхтарики з зображеннями загиблих, а також плакати з вимогами негайного розслідування усіх справ та притягнення до відповідальності усіх винних, група людей вирушить з Михайлівської площі до вулиці Інститутської. Після завершення ходи активісти залишать ліхтарики та вимоги в урядовому кварталі, а також організують запуск небесних ліхтариків”, — йдеться у повдіомленні.

Активісти зберуться на Михайлівській площі 28 лютого о 20:00.

http://www.unn.com.ua