Сьогодні геніальному композитору Володимиру Івасюку виповнилося б 65 років

У цей день 65-річний ювілей святкував би видатний український композитор та співак Володимир Івасюк.

Ще у школі талановитий хлопець створив ансамбль "Буковинка", який здобув перемоги на кількох самодіяльних конкурсах, та проявив себе у столиці. їде до Києва, там його помічають, запрошують на обласне телебачення.

В 1966 році Володимир в Чернівецькому медінституті створив геніальні твори "Червона Рута" та "Водограй", яким судилося полонити серця мільйонів українців та принести Івасюку славу геніального народного композитора.

У 1972 році Івасюк перебирається до Львова де вступає до підготовчого композиторського факультету Львівської консерваторії та переводиться на IV курс Львівського медичного інституту. Популярність Володимира невпинно зростає в тому числі і за рахунок виконання його пісень "Балада про дві скрипки" та " У долі своя весна" з молодою співачкою Софією Ротару.

24 Квітня 1979 року на піку творчої слави Володимир Івасюк загадково зникає у Львові. А вже 18 травня тіло композитора знайшли у військовій зоні Брюховецького лісу недалеко від Львова повішеним. Слідство висунуло єдину версію — самогубство внаслідок тривалого психічного розладу.

Незважаючи на  все це, величезна народна любов до митця живе й досі.