У Чернігові скасували концерт Кубанського козачого хору

Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації 14 березня скасував проведення концерту Державного академічного кубанського козачого хору, який мав відбутися 21 березня в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка.
 
Як пояснив директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації Сергій МОЙСІЄНКО, таке рішення було прийняте після розгляду звернення громадськості про те,   що художній керівник цього творчого колективу В.Г. Захарченко підписався під заявою "Деятели культуры России – в поддержку позиции Президента по Украине и Крыму" від 11 березня 2014 року під номером 125. У ній низка російських діячів культури підтримали агресію Російської Федерації проти України.

Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації , скасувавши концерт, водночас наголосив, що прийнята санкція щодо Державного академічного кубанського козачого хору є вимушеною і відповідає на злочинну дію керівної особи закладу культури щодо держави Україна.

За умови документального підтвердження відмови В.Г. Захарченка від свого підпису під листом "Деятели культуры России – в поддержку позиции Президента по Украине и Крыму" та відсутності інших ворожих антиукраїнських дій російський хор отримає дозвіл виступати перед глядачами Чернігівщини.

http://golosukraine.com