Книги від “Бібліотеки Майдану” – інтернатам Чернігова

Книґи - 2Книги з «Бібліотеки Майдану» чернігівським інтернатам для дітей передали члени обласного Штабу Національного спротиву Володимир Поліщук та Олександр Ясенчук, заступник голови міської організації Суспільної Служби України.
Під час зустрічі у КМЦ «Інтермеццо» Володимир Поліщук розповів, що книги зібрані на Майдані, будуть відправлені і до сільських бібліотек Чернігівського району.

- «Це тільки початок доброї справи, — зазначив пан Володимир, – адже під час зустрічі з вихователями інтернатів ми зрозуміли, що  для найменших потрібні дитячі казки, розмальовки. Ми обов’язково виконаємо їх прохання».

- «Подібну ініціативу минулого року, досить якісно реалізували наші колеги з Корюківського району – громадська організація «Альтернатива», — розповів Олександр Ясенчук, — вони збирали книги для сільських бібліотек, тож можна сказати, що наша справа є продовженням їхньої.

Спілкуючись із колегами з інтернатів для дітей, що знаходяться в області, мені стало зрозуміло, що однією із тих речей, яких бракує дітям, що утримуються в подібних закладах є якісна, сучасна українська книга. Діти не набувають навички читання, а отже про яке патріотичне, естетичне виховання ми можемо тоді говорити?
Дуже дякую, що подібну ініціативу – передача книг до інтернатів, підтримав п. Володимир Поліщук та «Бібліотека Майдану».

Звертаюсь до всіх небайдужих, підтримайте будь-ласка нашу справу, будь-хто може принести до КМЦ «Інтермеццо» (Чернігів, вул.. Шевченкка, 9) книгу із власної бібліотеки і ми обов’язково передамо її до тих, хто її потребує».

Напередодні прес-конференції книги були передані до Чернігівського обласного навчально-виховного комплексу для дітей-сиріт та Чернігівської школи-інтернату імені Михайла Коцюбинського.

http://www.pivnich.info