Стартує показ документальних фільмів «Зима, що нас змінила» стрічкою про Небесну сотню

У четвер, 3 квітня, канал «1+1» покаже прем'єру документального фільму «Небесна сотня» - спільного проекту «1+1 продакшн» і творчого об'єднання Babylon'13 («Вавилон 13»). Про це йдеться в анонсі каналу.

«Небесна сотня» - це перша стрічка із циклу документальних фільмів «Зима, що нас змінила» - спільного проекту «1+1 продакшн» і творчого об'єднання Babylon'13. Фільм вийде до сороковин за вбитими в боях на вулиці Інститутській у Києві.

«Це історія про тих, хто загинув за свободу і за власну державу. Досі невідомо скільки людей насправді входить до небесної сотні ... Це не тільки ті, кого вбили в центрі української столиці в кінці лютого. Це також і всі ті, хто виступив проти режиму в різних куточках країни, а потім пропав без вісті, чи був замордований з самого початку Євромайдану. Про них згадуватимуть очевидці тих подій, їхні учасники, та родичі загиблих», - йдеться в анонсі.

Режисери фільму «Небесна сотня» - Юлія Гонтарук і Роман Любий, розповів «Телекритиці» режисер і продюсер творчого об'єднання Babylon'13 Володимир Тихий.

З його слів, «Небесна сотня» - це 45-хвилинний фільм, присвячений загиблим за час революції. У ньому автори зосередилися на подіях 18, 19, 20 лютого, коли відбувався масовий розстріл снайперами людей на майдані. «Це не фільм-розслідування, а осмислення певних речей, - каже пан Тихий. -Вийшов непоганий телевізійний фільм. У ньому зібрані розповіді учасників подій на майдані - сотників, медиків, силовиків».

Babylon'13 і канал «1+1» домовилися, що в межах проекту «Зима, що нас змінила» готують сім документальних фільмів: один - 45-хвилинний («Небесна сотня»), і ще шість фільмів хронометражем 20-23 хвилини, розповів пан Тихий.

http://i-pro.kiev.ua