«Вінчана з сонцем» — презентація книги Олесі Чайки, НСПУ, 4 квітня 2014, 17:00

Сьогодні, 4 квітня о 17:00 в Національній спілці письменників України по вул. Банковій, 2 за підтримки порталу «Жінка–УКРАЇНКА» відбудеться творчий вечір Олесі Чайки. У програмі — презентація збірки «Вінчана з сонцем» та пісні у авторському виконанні.

Олеся Чайка бард, прозаїк і поет. Вона щира, відверта, її приємно слухати і цікаво читати. 

Вона — українка, яка живе, творить, мислить з Україною в серці.

Книга «Вінчана з сонцем» — це ліричне одкровення душі авторки. Торкніться її світла і вам хоча б на мить усім стане тепло.

У ході презентації звучатимуть пісні та поезії у авторському виконанні.

ЇЇ твори декламуватимуть також поетеси Тетяна Іванчук, Юлія Качула та Тетяна Череп-Пероганич.

Ведуча — щира Леся Мудрак.

Буде цікаво!

З передмови до книги:

Олеся Чайка (Олена Андрусська) довго йшла до своєї першої книжки. Авторка «Вінчаної з сонцем» обдарована різними талантами: вона поетеса, прозаїк, бард і художник.

В своїй поетичній та прозовій творчості Олеся Чайка втілює власне художницьке, мистецьке бачення й сприйняття світу, живописуючи, малюючи словом. В праці зі словом вона спостережлива, вдумлива й наполеглива.

Її мініатюри й більші за розмірами твори часто-густо вражають витонченістю думок та образів.
Олесі Чайці часом таланить торкнутися найпотаємніших глибин прамови. І в своїх пісенних здобутках вона своєрідно неповторна. Птаха-мева у просторі свободи. Чайчині знаки, символи – глибокі і мальовничі.

Життя Олесі Чайки, звичайно, не безхмарне, як і в багатьох з нас. Відчувається терпкість Тернівки, з якої вона родом, і звідки прокреслено її шляхи в різні світи та ойкумени.

Її автентичний спів, оздоблений петриківськими й трипільськими орнаментами, обдаровує і нас простором свободи. Її малярство словом веде нас у світ прозрінь та осяянь.

Георгій Люлько,
Головний редактор Павлоградського письменницького Дому «Дивосвіт», член Національної Спілки 
Письменників України

Див. також: